fbpx

Lekcja 6

Zasoby i kolejne kroki

Kolejne kroki

Spodobał Ci się proces projektowania wzorów i chcesz nauczyć się więcej? A może zamarzyłaś o rozpoczęciu pracy jako projektant wzorów? Wiem, co czujesz. Też tak miałam! 

 

Zapomniałam Ci powiedzieć na początku, że projektowanie wzorów uzależnia. Widok własnego projektu wzoru, tkaniny z jego nadrukiem lub dowolnego produktu, to ogromna radość.  

 

Chcę podzielić się z Tobą zasobami, czyli namiarami na firmy, które nadrukują projekt wzoru, który stworzyłaś na tkaninie lub innym produkcie oraz powiedzieć, co możesz zrobić, aby zamienić marzenie na działanie. 

Nauka projektowania wzorów

Na początek zapraszam Cię do zapisania się do mojego newslettera, aby co tydzień otrzymywać dawkę wiedzy na temat projektowania wzorów na tkaniny, malowania akwarelami i prowadzenia biznesu kreatywnego oraz grupy na Facebooku “Projektowanie wzorów z Merely Susan“.

 

Zobacz archiwum moich wiadomości, aby zobaczyć, o czym mówię.

 

Na moim blogu czeka na Ciebie kilka wpisów na temat projektowania wzorów na tkaniny.

 

Przeczytaj:

– Jak zaprojektować wzór z ilustracji akwarelowych

– 5 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam

– Jak zostać projektantem wzorów – narzędzia i umiejętności

– Jak powstaje wzór na tkaninę – case studies

Kurs projektowania wzorów

Dla osób takich jak Ty, które chcą nauczyć się projektowania wzorów, napisałam e-book o projektowaniu wzorów na tkaniny i inne powierzchnie oraz stworzyłam kurs projektowania wzorów.

 

Zapraszam Cię do dołączenia do moich kursantek, aby dowiedzieć się, jak krok po kroku stworzyć projekt wzoru z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych w programie Adobe Photoshop.

 

Aktualnie tworzę nowy, bardziej rozbudowany kurs projektowania wzorów dla osób, które chcą nauczyć się projektować wzory z elementów stworzonych różnymi technikami.

 

Zapisałaś się na mój newsletter i odebrałaś bezpłatny kurs projektowania wzorów, dlatego otrzymasz wiadomość, kiedy nowy kurs pojawi się w sprzedaży i możliwość jego zakupu w atrakcyjnej cenie. Wystarczy, że będziesz odbierać wiadomości, które będę do Ciebie wysyłać.

 

Niedługo będę mieć dla Ciebie jeszcze jeden prezent! Do usłyszenia! Mam nadzieję, że nauka projektowania wzorów sprawiła Ci wiele radości. Nie zapomnij wypełnić ankiety i podzielić się ze mną Twoją opinią na temat kursu, który stworzyłam.

Wpisz kod rabatowy:

kreatywneświęta

Zasoby

Na koniec chcę podzielić się z Tobą linkami do kilku miejsc, w których możesz wydrukować swój projekt wzoru na różnych produktach i tkaninach. Uczucie, kiedy widzisz tkaninę z nadrukiem własnego projektu wzoru jest niesamowite. 

 

Drukarnie tkanin:

Ku-ka

Makeafabric

Cottonbee

Spoonflower

 

Drukarnie tapet:

Ku-ka

Spoonflower

Daj mi znać, czego chciałabyś dowiedzieć się na temat projektowania wzorów.