Wysyłka zwroty - Merely Susan

Wysyłka

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych, licząc od daty złożenia zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny czas realizacji.

 

Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy InPost, według wyboru Kupującego dokonanego przy składaniu zamówienia.

 

Cena przesyłki Pocztą Polską zależy od wielkości paczki. Dla małych paczek wynosi 6,90 za list ekonomiczny i 8,90 zł za list polecony. Dla średnich paczek i tkanin wynosi 7,90 za list ekonomiczny i 8,90 zł za list polecony. Dla dużych paczek i plakatów wynosi 6,90 zł za list ekonomiczny i 18,90 zł za list polecony.

 

Paczkomat: 11,90 zł

Kurier Inpost: 14,90 zł

Kurier (tapety): 20,00 zł.

 

Dostępna jest również wysyłka produktów za granicę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki zagranicznej jest uzależniony od kraju, do którego ma zostać wysłane zamówienie, a cena wysyłki jest podawana klientowi podczas składania zamówienia.

Zwroty

1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy/dostarczenia produktu, z zastrzeżeniem ust.

2. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy Kupujący powinien poinformować o tym Sprzedawcę, wysyłając np. e-mail lub pismo na adres wskazany w Regulaminie

Więcej informacji o prawie odstąpienia znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu.

 

Kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje?

 

2. Użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) o dostarczanie produktów elektronicznych, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy,
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnym regulaminem sklepu oraz pobrać formularz zwrotu.