Wysyłka zwroty - Merely Susan

Wysyłka

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin.

 

Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy InPost, według wyboru Kupującego dokonanego przy składaniu zamówienia.

 

Paczkomat: 12 zł

Kurier Inpost: 16 zł

 

Dostępna jest również wysyłka produktów za granicę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki jest uzależniony od kraju, do którego ma zostać wysłane zamówienie, a cena wysyłki jest podawana klientowi podczas składania zamówienia.

Zwroty

1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy/dostarczenia produktu, z zastrzeżeniem ust.

2. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, Kupujący powinien poinformować Sprzedawcę o tym wysyłając np. e-mail lub pismo na adres wskazany w Regulaminie. Więcej informacji o prawie odstąpienia znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu.

 

Kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje?

 

2. Użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) o dostarczanie produktów elektronicznych, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy,
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnym regulaminem sklepu oraz pobrać formularz zwrotu.