Bezpłatna wysyłka od 300 zł z kodem: bezpłatnawysyłka

Dostawa i zwroty

Dokładam wszelkich starań, by Twoje zamówienie zostało wysłane w ciągu 5 dni roboczych. Czas oczekiwania na realizację zamówienia może być inny dla produktów, które są wytwarzane na specjalne zamówienie klienta oraz dla zamówień złożonych w przedsprzedaży.

Proszę, uwzględnij dodatkowy czas na dostarczenie przesyłki. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy będzie to od 1 do 2 dni roboczych dla przesyłek krajowych oraz zazwyczaj do 5 dni roboczych dla przesyłek wysyłanych do Unii Europejskiej.

Dostawa

Obecnie realizuję dostawę do wybranych krajów: Polski, Niemiec, Belgii, Danii, Malty, Finlandii, Czech, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Holandii, Irlandii i Włoch.

 

PRZESYŁKI KRAJOWE

Przesyłki krajowe wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej – firmy kurierskiej Pocztex w cenie 16 zł bądź usługi paczkomatów InPost w cenie 18 . Czas dostawy wynosi zazwyczaj do 1 do 2 dni roboczych

DOSTAWA DO NIEMIEC

 

Realizuję dostawę do Niemiec za pośrednictwem Poczty Polskiej w cenie 25 zł oraz kurierem w cenie 50 złCzas dostawy wynosi zazwyczaj do 5 dni roboczych dla przesyłek wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz do 4 dni roboczych w przypadku wysyłki kurierem. 

 

DOSTAWA DO UE

Realizuję dostawę do wybranych krajów Unii Europejskiej (Belgii, Danii, Malty, Finlandii, Estonii, Czech, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Holandii, Irlandii, Włoch i Cypru) za pośrednictwem Poczty Polskiej w cenie 25 złCzas dostawy wynosi zazwyczaj do 5 dni roboczych.

 

Możesz śledzić swoje zamówienia za pomocą numeru śledzenia, który zostanie wysłany na e-mail podany podczas składania zamówienia po jego zrealizowaniu na stronie emonitoring.poczta-polska.pl.

Zwroty

Zgodnie z Regulaminem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie do 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Moje dane do kontaktu: Zuzanna Rogowska, ul. Agawy 9/6, 01-158 Warszawa, e-mail: studio@merelysusan.com.

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który znajdziesz jako Załącznik nr 2 do Regulaminu Sklepu, jednak nie jest to obowiązkowe. Wypełniony i wydrukowany dokument, możesz wydrukować i dołączyć do przesyłki zwrotnej lub przesłać pocztą elektroniczną. Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: Zuzanna Rogowska, ul. Agawy 9/6, 01-158 Warszawa. Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta.