fbpx

Masz pytanie?

WYSYŁKA / 

Wszystkie zamówienia są pakowane w elegancką bibułę oraz wysyłane w kartonowych pudełkach. Dbam o to, by dotarły do Ciebie bezpiecznie i byś mógł cieszyć się nimi jak najprędzej.​

01 /

Wysyłka

Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej (listem priorytetowym poleconym za 10 zł) lub firmy InPost (dostawa do paczkomatu za 15 zł lub pod wskazany adres – kurierem InPost lub Poczty Polskiej za 20 zł), według wyboru Kupującego dokonanego przy składaniu zamówienia. 

 

 

Tapety wysyłane są kurierem, a koszt wysyłki wynosi: 20 zł. Jeżeli Użytkownik zamówi inne produkty dostępne w sklepie, razem z tapetami, koszty wysyłki zostaną naliczone osobno

 

 

Jeżeli zależy Ci na szybkiej wysyłce Twojego zamówienia za granicę, napisz do nas wiadomość. Wycenimy dla Ciebie usługę kuriera.

02 /

Czas realizacji

Merely Susan to mała pracownia. Czas realizacji opłaconego zamówienia wynosi zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych oraz do 4 dni roboczych dla tapet.

 

Czas oczekiwania na tkaniny bawełniane na zamówienie wynosi od 2 do 12 dni roboczych. Czas realizacji może być inny dla produktów dostępnych w przedsprzedaży, co będzie zawarte w opisie produktu.

03 /

Zwroty

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy/dostarczenia produktu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Więcej informacji o prawie odstąpienia znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu sprzedaży.

 

Zgodnie z Regulaminem sprzedaży Użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o dostarczenie produktów elektronicznych, a także, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana.

 

Są to produkty tj. tapety oraz tkaniny zamawiane na specjalne życzenie klienta. Więcej informacji na temat produktów, które nie podlegają prawu odstąpienia od umowy znajduje się w artykule 5 Regulaminu sprzedaży.

04 /

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje związane z zasadami zakupów w sklepie by Merely Susan znajdziesz w Regulaminie i Polityce Prywatności

 

Możesz również napisać do nas wiadomość na: merelysusan@merelysusan.com, aby zadać dodatkowe pytania. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy!