fbpx

Stwórzmy coś pięknego!

Marzysz o tym, aby zaoferować swoim klientom piękny produkt z nadrukiem autorskiego projektu wzoru lub ilustracji akwarelowej. Opowiedz mi o swoim pomyśle, a ja chętnie zaprojektuję coś pięknego dla Twojej marki!

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia gotowych projektów wzorów dostępnych do kupienia na licencję wyłączną oraz niewyłączną, a także tkanin drukowanych z moimi autorskimi wzorami.

Usługi

Kolekcje wzorów

"Wspomnienie Lata"

“Wspomnienie Lata” to kolekcja wzorów z motywem kwiatowym, dostępnych do kupienia na licencję wyłączną oraz niewyłączną.

"Magia roślin"

“Magia roślin” to kolekcja wzorów z motywem kwiatów polnych oraz roślin leśnych, dostępnych do kupienia na licencję wyłączną oraz niewyłączną.

Współprace

Projekty

Odkryj piękne produkty z moimi autorskimi ilustracjami akwarelowymi i projektami wzorów, które powstały dzięki współpracy z markami z Polski i nie tylko.

Behance

Odkryj wszystkie projekty, które zrealizowałam z markami z Polski i nie tylko oraz kolekcje wzorów i produktów, które stworzyłam dla marki Merely Susan.

Porozmawiajmy!

Chętnie zaprojektuję coś pięknego dla Twojej marki i odpowiem na pytania dotyczące produktów i kursów, dostępnych w sklepie Merely Susan. Mój adres mailowy to: merelysusan.info@gmail.com. Porozmawiajmy!