Wartości marki

Poznaj wartości, którymi się kieruję i przykłady, jak wykorzystuje je w różnych aspektach prowadzenia mojej firmy.

Naturalność

Projektuję dla świadomych konsumentek, które stawiają na produkty zrobione z naturalnych i trwałych materiałów.

Do moich projektów wybieram m.in. te, które łatwością i elegancją odpowiadają na potrzeby współczesnego życia tj. len.

Ponadczasowość

Zamiast wprowadzać kolekcje sezonowe, stawiam na ponadczasową estetykę i przemyślany proces projektowy.

Wierzę w pracę z takim poziomem staranności i szczegółowości, jak tylko jest to możliwe, by tworzyć piękne produkty na lata.

Trwałość

Zachęcam klientki do posiadania mniejszej ilości przedmiotów – lepszej jakości oraz takich, które mają dla nich znaczenie.

Celebruję powolny proces, w którym priorytetem jest dobór odpowiednich materiałów oraz czułość na piękne detale.

Środowisko

Współpracuję z polskimi firmami tj. producentami tkanin i drukarniami, które nie tylko specjalizują się w swoim rzemiośle, ale również stawiają na przemyślaną produkcje w trosce o zrównoważony rozwój.

Wybieram w 100% naturalne materiały z certyfikatem Oeko-Tex. Stawiam na druk cyfrowy wysokiej jakości pigmentami wodnymi, które są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

 

Zaangażowanie

Staram się stale edukować w zakresie równoważonej produkcji oraz mieć wiedzę o całym procesie powstawania moich produktów, by mieć pewność, że jest on bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

Dzielę się szczegółowymi informacjami dotyczącymi produktów, aby pomagać moim klientkom w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji dotyczących zakupów w moim sklepie.

Wizja

Zachęcam moje klientki do wybierania przedmiotów, które mają dla nich znaczenie – nie tylko odpowiadają na ich potrzeby wizualne, ale również funkcjonalne i emocjonalne.

Dzielę się moim procesem i opowiadam historie o produktach, które powstają w moim studio. Wierzę, że dzięki temu zakupione przedmioty będą mogły pozostać z nimi na dłużej niż tylko jeden sezon.

Opakowania

Produkty wysyłam w tekturowych kartonach zabezpieczonych papierową taśmą – prosto i bez zbędnego plastiku. Materiały identyfikacji drukuję na papierach z certyfikatem FSC, PEFC, EU Ecolabel i Cradle to Cradle.

Odpady

Każdy kawałek tkaniny zostaje w moim studio wykorzystany – jest sprzedawany w moim sklepie w sekcji 'Outlet’, użyty do produkcji drobnych przedmiotów tj. frotki lub wysłany do klientów w postaci próbki materiału.

Odpowiedzialność

Dzielę się z moimi klientami wiedzą, jak odpowiednio pielęgnować produkty, które wybierają w moim sklepie, by mogły pozostać w użyciu przez długi czas np. jak prać tkaniny drukowane.