Usługi - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Projekty indywidualne

Projekty wzorów na wyłączność stworzone zgodnie z Twoją wizją i estetyką Twojej marki. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces projektowy, aby stworzyć wymarzony projekt, na jaki zasługuje Twoja marka.

Gotowe projekty wzorów

Projekty wzorów stworzone w oparciu o moje pomysły i dogłębny proces projektowy. Wybierz ten, który pasuje do estetyki Twojej marki i wizji produktu, który tworzysz i wykup go na licencję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tkaniny na zamówienie

Usługa, która powstała z myślą o małych firmach, które marzą o zaprojektowaniu produktu z wykorzystaniem tkaniny z nadrukiem autorskiego projektu wzoru. Wybierz projekt wzoru, który pasuje do wizji produktu, który tworzysz oraz rodzaj tkaniny i nakład dostosowane do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowana współpracą?

Umów się na bezpłatną konsultację. Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na projekt!

Nazywam się Zuzanna
Rogowska!

Jestem właścicielką marki Merely Susan, ilustratorką i projektantką wzorów na tkaniny. Pokazuję, że można zarabiać robiąc to, co się kocha. W mojej pracowni powstają wyjątkowe projekty wzorów na tkaniny i tapety. W moim sklepie znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych oraz inne produkty stworzone z pasją. Swoją wiedzą dzielę się na blogu oraz w kursach, które stworzyłam.

Wzystkie projekty w pracowni Merely Susan powstają z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych.

Odbierz katalog tkanin drukowanych

Szukasz wyjątkowych tkanin z nadrukiem autorskich projektów wzorów?

Realizacje

Projekt wzoru w ptaki dla marki Lazy Sundays

Projekt wzoru w piórka dla marki Mom For Baby

Projekt wzoru w liście dla marki Lazy Sundays

Bardzo profesjonalna i utalentowana osoba na odpowiednim miejscu. Rozumiała moje pomysły i pięknie przenosiła je na papier. Podczas druku na tkaninie raporty w pełni poprawne tj. na plikach oglądanych na laptopie. Szybka realizacja i bardzo dobry kontakt. Jestem osoba, która szybko zmienia zdanie, ale Zuza posiada wiele cierpliwości i chętnie pomagała.

Ewelina Kowalska | Właścicielka Mom For Baby