fbpx

Program kursu

Kurs w wersji podstawowej

Kurs projektowania wzorów dla osób, które marzą o karierze projektanta

Dowiedz się, jak krok po kroku tworzyć profesjonalne koncepcje projektów wzorów i piękne projekty w programie Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.

Praktyczny e-book

 

  • jakich umiejętności i narzędzi potrzebuje projektant wzorów,
  • jak rozpocząć pracę nad projektem wzoru,
  • jak stworzyć pomysł na projekt wzoru,
  • jak stworzyć skan ilustracji akwarelowych i prac wykonanych inną techniką,
  • jak i gdzie wydrukować tkaniny i inne produkty z własnymi wzorami.

8 lekcji wideo

 

  • jak poprawić skan i wyodrębnić ilustracje namalowane akwarelą (lub stworzone inną techniką) w programie Adobe Photoshop,
  • jak zamienić pomysły zaprojektowane na papierze na wektory w programie Adobe Illustrator,
  • jak stworzyć projekt wzoru w programie Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,
  • jak poprawnie przygotować i zapisać plik do druku w programie Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.

Zamień marzenia na działanie i naucz się projektowania wzorów!

Nie musisz być artystą, aby dołączyć do kursu. Nie musisz posiadać specjalnych narzędzi i umiejętności. Jedyne, czego potrzebujesz, to ochota, aby stworzyć coś pięknego.

Kreatywność | Społeczność | Pasja

Pamiętaj, nie ma pośpiechu! Otrzymasz kurs w formie praktycznego e-booka, który umożliwi Ci pracę we własnym tempie oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, abyś w dowolnym momencie mogła zadać pytanie oraz podzielić się swoim sukcesem. 

Tydzień 1

-Ścieżka projektanta wzorów - Narzędzia projektanta wzorów - Marzenia, cele i strategia - Rozpoczęcie pracy nad wzorem - Stworzenie tablicy inspiracji - Stworzenie elementów wzoru
Dodatkowo
-Ścieżka projektanta wzorów "Pasjonat" - Program kursu, Syllabus - Poradnik: Moje ulubione narzędzia do malowania akwarelami - Karta pracy: Rytm pracy

Tydzień 2

- Skan elementów - Obróbka elementów - Stworzenie raportu - Stworzenie wzoru - Struktury w projektach wzorów
Dodatkowo
-4 lekcje na temat projektowania wzoru w programie Adobe Photoshop -4 lekcje na temat projektowania wzoru w programie Adobe Illustrator

Tydzień 3

- Przygotowanie pliku do druku - Formaty zapisu - Linki do miejsc, w których można wydrukować tkaniny i inne produkty z własnymi wzorami - Jak zostać projektantką wzorów - Jak wygląda praca jako projektantka wzorów - Wyzwania początkującego projektanta wzorów
Dodatkowo
-Ścieżka projektanta wzorów "Aspirujący projektant" - Karta pracy: Moja wizja

Program kursu

Kurs w wersji rozszerzonej zawiera kurs w wersji podstawowej!

Kurs podstawowy potrwa 3 tygodnie (16.03-05.04), a następnie rozpocznie się rozszerzenie, które potrwa 4 tygodnie (06.04-03.05).

Tydzień 4

- Tworzenie pięknej marki - Mockupy w pracy projektanta wzorów - Tworzenie mockupów na podstawie zdjęć z Internetu - Tworzenie mockupów na podstawie własnych zdjęć - Budowanie społeczności
Dodatkowo
- 2 lekcje wideo, jak korzystać mockupów oraz jak je tworzyć i wykorzystać do prezentacji projektów wzorów na różnych produktach - Karta pracy: Jak budować społeczność

Tydzień 5

- Instagram dla kreatywnych twórców - Facebook dla kreatywnych twórców - Lista mailingowa - Tworzenie kolekcji wzorów - Case study: Rozpoczęcie pracy nad kolekcją wzorów
Dodatkowo
- Karta pracy: Jak budować społeczność na Instagramie - Karta pracy: Jak budować społeczność na Facebooku - Poradnik: Kolekcje w pracy projektanta wzorów (wiedza + karta pracy)

Tydzień 6

- Case study: Opracowanie palety kolorów dla kolekcji wzorów Case study: Proces tworzenia elementów i wzorów - Case study: Wdrożenie kolekcji - Kolekcje w pracy projektanta wzorów - Jak stworzyć portfolio

Tydzień 7

- Jak uzyskać dochód jako projektant wzorów - Jak pracować z klientem - Jak stworzyć własny styl - Od projektu wzoru do produktu - Obawy i wyzwania, czyli to, co chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam
Dodatkowo
-Ścieżka projektanta wzorów "Projektant"

Nie musisz być artystą, posiadać specjalnych narzędzi oraz umiejętności. Jedyne, czego potrzebujesz, to ochota, aby stworzyć coś pięknego i dołączyć do społeczności kreatywnych osób takich, jak Ty.

Czy to Twoje marzenia?

Wyobraź sobie, że tworzysz piękny projekt wzoru według własnego pomysłu.

Zarabianie na życie dzięki swojej twórczości i pasji może być przytłaczające. Doskonale to rozumiem. Ten kurs ma na celu przeprowadzić Cię w piękny i inspirujący sposób przez pierwsze sceny ścieżki projektanta wzorów. Bez względu na to, czy zdecydujesz się iść dalej, rozpocząć karierę projektanta lub założyć własny biznes kreatywny, czy wykorzystać zdobytą wiedzę, aby rozwinąć pasję.

Wyobraź sobie motywujący i satysfakcjonujący proces projektowy, podczas którego tworzysz piękny projekt...

wiedząc, że dzięki niemu uzyskasz dodatkowy dochód.

Wyobraź sobie, że dzielisz się swoją twórczością z piękną społecznością osób, które uwielbiają Twoje prace i cieszą się, że mogą być częścią Twojej podróży...

wiedząc, że jest to Twoja praca.

Nie ma pośpiechu!

Możesz pozostać na poszczególnych etapach tak długo, jak będziesz potrzebować. Codziennie otrzymasz ode mnie zadania do wykonania. Nie zajmą Ci one wiele czasu, dlatego bez problemu poradzisz sobie z przejściem przez kurs nawet wtedy, kiedy Twój czas w ciągu dnia jest ograniczony. Dodatkowo otrzymasz ode mnie czas wolny w weekendy, aby naładować baterie oraz nadrobić materiał, którego nie udało Ci się zrealizować w ciągu tygodnia. Wszystkie materiały będą dostępne na Twojej skrzynce pocztowej. Poradniki oraz karty pracy w formacie PDF będziesz mogła pobrać bezpośrednio na Twój komputer. Dodatkowo wszystkie materiały zarchiwizuję i udostępnię dla Ciebie w formie do pobrania po zakończeniu kursu.

Brzmi dobrze? Rozwiń swoją działalność artystyczną i wykorzystać swoją kreatywność, aby dzielić się piękną twórczością ze światem.

Systematyczna praca

Materiał podzielony na lekcje. Zadania na każdy dzień, które ułatwią Ci systematyczną pracę i pomogą zrealizować intensywny program kursu.

Nieduży nakład czasu

Zadania, które zrealizujesz nawet wtedy, kiedy Twój czas w ciągu dnia jest ograniczony - wystarczy nawet 15 minut dziennie. Możliwość pracy nad kursem w weekendy.

Bufor czasowy

Wolne weekendy, które pozwolą Ci nadrobić materiał lub realizować kurs na bieżąco, jeżeli nie masz dużej ilości czasu w ciągu tygodnia.

Motywacja i społeczność

Społeczność osób takich jak Ty w zamkniętej grupie na Facebooku oraz motywujące do pracy posty z zadaniami.

Nieograniczony dostęp

Piękne i inspirujące wiadomości wysyłane bezpośrednio na adres mailowy, materiały dodatkowe dostępne do pobrania w formacie PDF. Dostęp do wideo na przynajmniej 1 rok od momentu kupienia kursu.

Nauka programów

Nauka projektowania wzorów w programach Adobe Photoshop i Adobe Illustrator od podstaw.
Zarabianie na życie dzięki swojej twórczości i pasji może być przytłaczające. Doskonale to rozumiem. Ten kurs ma na celu przeprowadzić Cię w piękny i inspirujący sposób przez pierwsze sceny ścieżki projektanta wzorów. Bez względu na to, czy zdecydujesz się iść dalej, rozpocząć karierę projektanta lub założyć własny biznes kreatywny, czy wykorzystać zdobytą wiedzę, aby rozwinąć pasję.

Dam Ci potrzebne narzędzia oraz wiedzę, aby zacząć działać pięknie i z wdziękiem.

Codziennie otrzymasz ode mnie piękną wiadomość, w której podzielę się z Tobą moją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy jako projektantka wzorów i właścicielka kreatywnego biznesu, wartościowymi materiałami i inspirującymi historiami.

Cześć, tu Zuzanna!

Jestem ilustratorką, projektantką i właścicielką kreatywnego biznesu o nazwie Merely Susan. Moją misją jest tworzenie piękna, dzielenie się nim, współpraca z markami, które chcą zaoferować swoim klientom coś wyjątkowego i wspieranie innych kreatywnych twórców. Specjalizuję się w delikatnych wzorach przeznaczonych stworzonych na podstawie ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych z motywem roślinnym, kwiatowym i dla dzieci. W moim projektach pokazuję to, co bliskie mojemu sercu, opowiadam historie, przywołuję wspomnienia i marzenia.

Projekty wzorów, które powstały w mojej pracowni

Opinie o moim poprzednim kursie projektowania wzorów

Dołącz teraz i nie przegap możliwości, aby rozpocząć piękną i inspirującą przygodę.

Sprzedaż kursu będzie trwać tylko do 15 marca. Potem nie będzie możliwości, aby dołączyć. Kurs będzie dostępny ponownie na jesień 2020 lub wiosnę 2021.

Kurs projektowania wzorów w wersji podstawowej 197

- 15 lekcji w formie pięknych i inspirujących wiadomości, które zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail, - 3 tygodnie pracy, codziennie nowa lekcja, materiały dodatkowe oraz zadania, które pomogą Ci pracować systematycznie i zrealizować program kursu, - 8 lekcji wideo, z których dowiesz się, jak stworzyć projekt wzoru w programie Adobe Photoshop i Adobe Illustrator, - 2 karty pracy, które pomogą Ci się rozwijać.

Kurs projektowania wzorów w wersji rozszerzonej 397

- 35 lekcji w formie pięknych i inspirujących wiadomości, które zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail, - 7 tygodni pracy, codziennie nowa lekcja, materiały dodatkowe oraz zadania, które pomogą Ci pracować systematycznie i zrealizować program kursu, - 10 lekcji wideo, z których dowiesz się, jak stworzyć projekt wzoru w programie Adobe Photoshop i Adobe Illustrator oraz własne mockupy, dzięki którym zaprezentujesz wzory na różnych produktach, - 6 kart pracy, które pomogą Ci się rozwijać, - poradnik, z którego dowiesz się, dlaczego warto pracować w kolekcjach i jak je tworzyć (wartość 129 zł).

Na jakim etapie ścieżki kreatywnego twórcy jesteś?

Odbierz bezpłatnie piękną i inspirującą ścieżkę kreatywnego twórcy i dowiedz się, jak rozwinąć swoją działalność twórczą.

FAQ

Tak, możesz otrzymać fakturę za zakup kursu. Wystarczy, że do mnie napiszesz. 

Otrzymasz listę zadań na każdy dzień. W zależności od tego, jak dokładnie będziesz chciała je wykonać, mogą Ci one zająć od kilkunastu minut do kilku godzin dziennie. Weekendy są wolne. Możesz je wykorzystać do zrealizowania programu kursu, jeżeli nie masz dużej ilości czasu wolnego w ciągu tygodnia lub nadrobienie zadań, których nie zdążysz wykonać.

Lekcje wyślę do Ciebie bezpośrednio na adres mailowy, a materiały dodatkowe udostępnię w formacie PDF, dlatego będziesz mieć do nich nieograniczony, dożywotni dostęp. Lekcje wideo będą aktywne przez przynajmniej od daty zakupu kursu, a na pewno do 16 marca 2020.

Nie. Kurs stworzyłam przede wszystkim dla miłośników pięknych wzorów i osób kreatywnych. Elementy wzoru możesz stworzyć dowolną techniką. Nie musisz malować dzieł sztuki. Projekt wzoru możesz wykonać również z prostych, geometrycznych elementów. Pokażę Ci również, jak korzystać z programów graficznych od podstaw. Nie musisz się obawiać, jeżeli nigdy nie korzystałaś z żadnego programu graficznego. 

Elementy, z których powstanie Twój projekt wzoru możesz stworzyć, wykorzystując dowolną technikę. Możesz je namalować akwarelami, farbami olejnymi lub innymi, narysować kredkami, cienkopisami, flamastrami, a także ołówkiem lub wykonać bezpośrednio w programie graficznym.

Aby zrealizować program kursu, będziesz potrzebować narzędzia, którymi stworzysz elementy wzoru, komputer oraz program graficzny lub jego wersję próbną (możesz ją pobrać bezpłatnie ze strony producenta.

Jestem pewna, że sam proces projektowania wzoru przyniesie Ci wiele radości. Uczucie, kiedy widzisz efekt swojej pracy, jest niesamowite. Możesz wykorzystać swój projekt do wydrukowania tkaniny z własnym wzorem, którą wykorzystasz dla siebie – uszyjesz z niej coś pięknego lub dla swojej marki – stworzysz niepowtarzalny produkt, który zachwyci klientów. Możesz traktować projektowanie wzorów jako pasję, dodatkowe źródło dochodów lub rozpocząć karierę projektanta, jeżeli tylko o tym marzysz.

Nie. W moim kursie pokazuję, gdzie znajdują się potrzebne narzędzia oraz tłumaczę, jak ich używać. Poczujesz się komfortowo bez względu na to, czy korzystałaś kiedyś z programu Adobe Photoshop lub innego programu graficznego. 

Nie. W moim kursie pokazuję, gdzie znajdują się potrzebne narzędzia oraz tłumaczę, jak ich używać. Poczujesz się komfortowo bez względu na to, czy korzystałaś kiedyś z programu Adobe Illustrator lub innego programu graficznego. 

Nie, możesz pobrać bezpłatnie wersję testową programu i stworzyć swój pierwszy projekt wzoru. Możesz również pracować w innym, bezpłatnym programie, który ma potrzebne narzędzia do stworzenia wzoru. Moje kursantki tworzyły swoje projekty wzorów w różnych programach – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Gimp, Corel i innych.

Nie, możesz pobrać bezpłatnie wersję testową programu i stworzyć swój pierwszy projekt wzoru. Możesz również pracować w innym, bezpłatnym programie, który ma potrzebne narzędzia do stworzenia wzoru. Moje kursantki tworzyły swoje projekty wzorów w różnych programach – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Gimp, Corel i innych.

Możesz opłacić kurs przelewem tradycyjnym – dane do przelewu zostaną przesłane na adres email, który użyjesz do złożenia zamówienia lub poprzez PayPal. Jeżeli masz jakieś pytania na temat płatności, napisz na mój adres email: merelysusan.info@gmail.com.

Kurs różni się od e-booka przede wszystkim formą: jest podzielony na lekcje i zadania do wykonania na każdy dzień. Otrzymujesz wiedzę, jak stworzyć projekt wzoru, a także rozpocząć ścieżkę kreatywnego twórcy. W wersji podstawowej tego kursu dowiesz się więcej na temat procesu projektowania wzorów, a dodatkowo, jak stworzyć piękny proces projektowy, rytm pracy zgodny z Twoją kreatywnością, realizować cele, różne projekty oraz stworzyć wizję dla Twojego kreatywnego przedsięwzięcia. W wersji rozszerzonej dowiesz się dodatkowo, jak stworzyć piękną markę, zaprezentować swoje projekty wzorów, jak profesjonalista, zaprojektować pierwszą kolekcję wzorów, pracować z klientem, zrobić portfolio, zbudować społeczność w social mediach jako kreatywny twórca i wiele więcej. Otrzymasz ode mnie karty pracy, które pomogą Ci się rozwijać.

Zdecydowanie! Ten kurs to kompleksowa wiedza, jak zostać projektantem wzorów. Opowiem Ci o wszystkich najważniejszych kwestiach związanych z pracą jako projektant. Podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem i inspirującymi historiami z pracowni. Ten kurs odpowie na Twoje pytania i umożliwi Ci rozpoczęcie pracy jako kreatywny twórca i projektant wzorów na pełen etat.