fbpx

Z miłości do kreowania pięknych przestrzeni i codzienności

Każdy z nas na swój sposób kreuje przestrzeń, w której przebywa, wybiera przedmioty, którymi się otacza i tworzy codzienność taką, w której czuje się najlepiej. 

 

Sklep Merely Susan stworzyłam dla tych, którzy uwielbiają otaczać się przedmiotami stworzonymi z pasją i miłością, osób kreatywnych, które nie wyobrażają sobie świata bez pięknych przedmiotów, których używają na co dzień oraz tych, które używają do pracy twórczej. 

 

Znajdziesz w nim produkty, które dodadzą szczyptę magii do Twojej codzienności. Wszystkie stworzyłam z troską, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów, takich jak ja. 

Dla miłośników pięknych wnętrz

W sklepie Merely Susan są dostępne plakaty, wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, które dodadzą magii do każdego wnętrza.

Dla miłośników pięknych rzeczy

Miłośnicy pięknych rzeczy znajdą w sklepie uroczą papeterię - kartki, pocztówki, a także torby bawełniane z nadrukiem moich autorskich projektów wzorów i ilustracji akwarelowych.

Dla miłośników szycia

Tkaniny drukowane z moimi autorskimi projektami wzorów zmienią zwykły produkt w coś wyjątkowego. Wybierz piękną tkaninę dla siebie lub swojej firmy.