fbpx

Ścieżka kreatywnego twórcy [odbierz bezpłatnie poradnik]

Chcę podzielić się z Tobą piękną i inspirującą ścieżką kreatywnego twórcy, która ma formę listy zadań, celów do zrealizowania na każdym z pięciu etapów, z których się składa. Stworzyłam ją na podstawie moich doświadczeń i refleksji osób, które są moją inspiracją. Mam nadzieję, że pomoże każdemu początkującemu twórcy, a także osobom, które chcą rozwinąć swoją działalność twórczą.

 

Kto może skorzystać ze ścieżki kreatywnego twórcy?

Ścieżka kreatywnego twórcy powstała dla każdej osoby, która marzy o tym, aby rozwinąć swoją działalność kreatywną. Jeżeli lubisz malować akwarelami, chcesz zostać ilustratorką, projektantką graficzną, projektantką wzorów na tkaniny, właścicielką własnej marki odzieżowej lub innym kreatywnym twórcą, to poradnik, który udostępniłam, może pomóc Ci w wyznaczeniu celów i skutecznej strategi działania, dzięki której będziesz mogła pracować, robiąc to, co kochasz.

 

Jak możesz skorzystać ze ścieżki kreatywnego twórcy.

Ścieżka kreatywnego twórcy ma formę listy zadań. Możesz dzięki niej zobaczyć, na jakim etapie jesteś oraz poszukać inspiracji, jak pójść krok dalej. Zaznacz cele, które już zrealizowałaś. Zobacz, co możesz zrobić w następnej kolejności i stwórz skuteczny plan działania.

Jeżeli dopiero zaczynasz, ścieżka kreatywnego twórcy pozwoli Ci stworzyć plan działania, który pomoże Ci zrealizować nawet największe marzenia, które w tym momencie wydają Ci się nieosiągalne. Pamiętam, kiedy zaczynałam swoją ścieżkę kreatywnego twórcy. Nie wiedziałam, jak powinnam działać, aby rozwinąć swoją markę i uzyskać dzięki niej dochód. Postanowiłam się podzielić moją wiedzą i doświadczeniem z innymi, aby moja podróż mogła być inspiracją dla innych osób.

Ilość rzeczy do zrobienia i nauczenia się na początkujący jest bardzo przytłaczająca. Uświadomienie sobie, na jakim etapie jesteśmy i jakie zadania powinnyśmy zrealizować w tym momencie sprawia, że możemy działać bardziej strategicznie i w spokoju, nie przejmować się tym, co czeka nas na kolejnym etapie, na który nie jesteśmy jeszcze gotowi.

Jeżeli prowadzisz już działalność kreatywną, możesz stworzyć strategię, dzięki której twoja działalność twórcza przyniesie Ci większą satysfakcję i dochód. Czasem stoimy w miejscu i nie wiemy, jak ruszyć dalej. Potrzebujemy inspiracji i motywacji do działania.

Bez względu na to, na jakim etapie jesteś, możesz odszukać punkty, których jeszcze nie zrealizowałaś. Kiedy tworzyłam ścieżkę kreatywnego twórcy, sama znalazłam punkty, których nie udało mi się zrealizować, o których wiedziałam, ale nie miałam na nie czasu lub cały czas odsuwałam je na później. Postanowiłam wrócić do podstaw, przeanalizować, na jakim etapie jestem, nad czym powinnam popracować i jakie cele warto zrealizować w pierwszej kolejności.

Czasem mała luka może sprawiać, że nie możemy ruszyć dalej, że nasz biznes się nie rozwija, że nasza marka nie może pozyskać większej ilości klientów. Może to być niespójny wizerunek marki, brak jasno określonych wartości, według których działamy lub brak wiedzy na temat naszych idealnych klientów. Możesz również zobaczyć, co możesz robić na kolejnym etapie, wybrać kilka celów i projektów, które zrealizujesz w pierwszej kolejności.

 

Chcesz dowiedzieć się, na jakim etapie na ścieżce kreatywnego twórcy jesteś?

Kliknij tutaj, aby odebrać bezpłatnie ścieżkę kreatywnego twórcy. Zobacz, na jakim etapie jesteś, jakie zadania możesz zrealizować, aby się rozwinąć i co czeka Cię na kolejnych etapach. Ścieżka kreatywnego twórcy dla każdego będzie wyglądać inaczej. Nie musisz realizować wszystkich punktów. Chcę, aby były dla Ciebie inspiracją i możliwością, a nie przymusem. Działaj pięknie i strategicznie w zgodzie z Twoimi wartościami. Ja będę trzymać kciuki za rozwój Twojego kreatywnego przedsięwzięcia.

 

 

Chcesz rozpocząć ścieżkę projektanta wzorów, ale potrzebujesz pomocy?

Ścieżka kreatywnego twórcy ma osobny rozdział dedykowany osobom, które marzą o karierze projektanta wzorów. Ścieżka zaczyna się od etapu pasjonata. To jeden z piękniejszych etapów, podczas których stawiamy pierwsze kroki, uczymy się warsztatu, tworzymy tysiące pomysłów, mamy piękne marzenia i zakochujemy się w procesie projektowym.

To właśnie temu etapowi poświęcony jest mój nowy kurs: Rozpocznij ścieżkę projektanta wzorów w wersji podstawowej. (Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć)

Jest on dedykowany zarówno osobom, które chcą zostać projektantkami wzorów, nauczyć się projektowania pięknych wzorów, które wykorzystają we własnych przedsięwzięciach (do uszycia pięknych rzeczy, do stworzenia produktów w sklepie, wyjątkowych grafik i wielu innych), ale również wszystkim kreatywnym twórcom, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności, aby nauczyć się czegoś nowego. Możesz myśleć, że ścieżka projektanta wzorów jest dla Ciebie, ale możesz również ją rozpocząć i sprawdzić, czy przyniesie Ci tyle radości, co mi.

Kolejny etap na ścieżce projektanta wzorów to moment, kiedy już wiesz, że chcesz iść dalej, ale zupełnie nie wiesz, skąd wziąć potrzebne informacje i jak zaplanować większe projekty. To moment, w którym masz już pewną wiedzę, ale potrzebujesz ją uporządkować.

W moim kursie: Rozpocznij ścieżkę projektanta wzorów w wersji rozszerzonej, dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam przez lata pracy jako projektantka wzorów, realizując dziesiątki różnych projektów. Pokazuję w nim, jak wygląda praca projektanta wzorów od prezentowania wzorów na różnych produktach (tworzenia mockupów), po budowanie społeczności, tworzenie kolekcji, portfolio, współpracę z klientem i wiele więcej. (Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć)

Ten kurs stworzyłam przede wszystkim dla osób, które marzą o zostaniu projektantami wzorów. Wiedza, którą w nim zawarłam, pozwoli przejść z etapu pasjonata do etapu aspirującego projektanta, a dzięki odrobinie odwagi i pracy do etapu projektanta. Z tego kursu wyniesie wiele każda osoba, która marzy o zostaniu kreatywnym twórcą, niekoniecznie projektantem wzorów, która chce prowadzić własny biznes.

Ja swoją firmę prowadzę już kilka lat, a w kursie podzieliłam się wiedzą uniwersalną, która jest sumą moich przemyśleń na temat organizacji różnych projektów, tworzenia pięknego wizerunku marki, budowania społeczności, tworzenia produktów i wielu innych.

 

Marzysz o tym, aby rozpocząć ścieżkę projektanta wzorów?

Dołącz do mojego nowego kursu! Nie mogę się doczekać, aż rozpoczniesz piękną ścieżkę projektanta wzorów. Będę zaszczycona, jeżeli pozwolisz mi być Twoim przewodnikiem. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć.

Merely Susan

Tu Merely Susan! Jestem projektantką wzorów i ilustratorką. Pokażę Ci, jak zamienić marzenia na działanie, zostać projektantem wzorów, nauczyć się malować akwarelami i założyć kreatywny biznes. Projektuję wzory na zamówienie oraz udostępniam gotowe projekty do kupienia na licencję. Specjalizuję się w delikatnych projektach z motywem roślinnym oraz kwiatowym. Chcesz stworzyć ze mną coś pięknego? Napisz do mnie i opowiedz mi o swoim pomyśle na projekt!

No Comments

Leave a Reply