Landing page - Rabat - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Stworzone, aby dodać codzienności szczyptę magii.

Odbierz rabat 15% na pierwsze zakupy w sklepie Merely Susan.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu odbierania inspirujących wiadomości i atrakcyjnych ofert. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

W sklepie Merely Susan znajdziesz ponad 100 pięknych produktów stworzonych z pasją!

Wydruki autorskich, ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych, urocza papeteria, notesy, planery, tkaniny i inne wyjątkowe produkty. Zmieniamy codzienne w wyjątkowe. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś pięknego dla siebie.

Zuzanna Rogowska

O mnie

Jestem właścicielką marki Merely Susan – ilustratorką, projektantką wzorów na tkaniny i miłośniczką malowania akwarelami. Pokazuję, że można zarobić robiąc to, co się kocha. Dzielę się swoją pasją i wiedzą na temat malowania akwarelami, projektowania wzorów na tkaniny, prowadzenia biznesu kreatywnego i pracy jako freelancer. W małej pracowni nieopodal lasu maluję akwarelami, projektuję wzory na tkaniny, robię zdjęcia i piję zieloną herbatę z jaśminem.

Strona Merely Susan działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.