Landing page - Rabat - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Produkty stworzone, aby dodać codzienności szczyptę magii.

Odbierz rabat 15% na pierwsze zakupy w sklepie Merely Susan. W sklepie Merely Susan znajdziesz plakaty - wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, papeterię, tkaniny, tapety oraz inne produkty stworzone z pasją. Znajdź coś pięknego dla siebie lub bliskiej osoby.

W sklepie Merely Susan znajdziesz ponad 100 pięknych produktów stworzonych z pasją!

O mnie

Cześć!

Nazywam się Zuzanna. Jestem właścicielką pracowni Merely Susan, ilustratorką i projektantką wzorów. Pokazuję, że można pracować i zarabiać, robiąc to, co się kocha. Malowanie akwarelami to moja pasja, a także forma relaksu i medytacji. Proces ten daje mi wiele radości, a każda skończona praca niezwykłą satysfakcję. W mojej pracowni powstają wyjątkowe projekty dla kobiet i ich biznesów. W moim sklepie znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, papeterię oraz inne produkty stworzone z pasją. Swoją wiedzą dzielę się na blogu oraz w kursach, które stworzyłam. W małej pracowni nieopodal lasu maluję akwarelami, projektuję wzory na tkaniny, robię zdjęcia i piję zieloną herbatę z jaśminem.

Strona Merely Susan działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.