Usługi - projekty indywidualne - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Marzysz o projekcie wzoru na wyłączność stworzonym zgodnie z Twoją wizją i estetyką Twojej marki?

W Pracowni Merely Susan powstają wyjątkowe projekty wzorów na tkaniny i nie tylko dla kobiet i ich biznesów.

Projekty indywidualne to wzory stworzone na podstawie wizji klienta, estetyki jego marki oraz produktu, który chce stworzyć. Poznaj mój proces projektowy, który umożliwia mi przeprowadzenie klienta krok po kroku przez proces projektowy i osiągnięcia satysfakcjonujących dla obu stron rezultatów. Jestem tu po to, aby podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem projektowym, aby umożliwić Ci stworzenie projektu wzoru, o jakim marzysz.

Dla kogo?

Dla przedsiębiorczych kobiet, które chcą zaskoczyć swoich klientów nietuzinkowym produktem

Dla osób, które chcą mieć pewność, że podobnego produktu nie stworzy ich konkurencja

Dla właścicielek biznesów związanych z produkcją pościeli, tekstyliów dziecięcych, odzieży i innych

Dla właścicieli internetowych drukarni tkanin, producentów tapet, papeterii i innych

Dla grafików i freelancerów, którzy chcą urozmaicić swoje projekty graficzne i projektowane materiały identyfikacji wizualnej

Dla miłośników ilustracji akwarelowych

Proces projektowy

Konsultacja

Podczas pierwszej rozmowy omówimy Twój pomysł na projekt. Przygotuję dla Ciebie harmonogram pracy oraz wycenę. Prześlę dla Ciebie umowę współpracy. 

Propozycja 

Po zaakceptowaniu strategii przygotuję dla Ciebie szkice projektu oraz namaluję próbkę. Twoim zadaniem będzie odpowiedzieć na przesłaną propozycję, ustalić, czy projekt zmierza w dobrym kierunku oraz co możemy zrobić, żeby był bardziej zgodny z Twoją wizją. Po zaakceptowaniu propozycji otrzymasz ode mnie fakturę za zaliczkę.  

Rozeznanie 

Postarasz się zgromadzić inspiracje. Twoim celem będzie znalezienie zdjęć, grafik i projektów, które są zgodne z estetyką Twojej marki i produktu, który chcesz stworzyć.  

Rozwój 

Po zaakceptowaniu ogólnej koncepcji powstanie ostateczny projekt. Otrzymasz propozycję projektu wraz z wizualizacjami na produktach, które chcesz stworzyć. Ustalimy kwestie techniczne związane z przygotowaniem plików do druku. 

Analiza

Na podstawie zgromadzonych przez Ciebie inspiracji opracuję strategię projektu. Otrzymasz ode mnie tablicę inspiracji oraz propozycję palety kolorystycznej.  

Wydanie

Po ukończeniu prac projektowych otrzymasz fakturę. Po jej opłaceniu otrzymasz link do pobrania plików do druku. To moment, w którym będziesz mogła świętować stworzenie wyjątkowego projektu zgodnego z Twoją wizją i estetyką marki.  

Nazywam się Zuzanna
Rogowska!

Jestem właścicielką marki Merely Susan, ilustratorką i projektantką wzorów na tkaniny. Pokazuję, że można zarabiać robiąc to, co się kocha. W mojej pracowni powstają wyjątkowe projekty wzorów na tkaniny i tapety. W moim sklepie znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych oraz inne produkty stworzone z pasją. Swoją wiedzą dzielę się na blogu oraz w kursach, które stworzyłam.

Jesteś gotowa, żeby wyruszyć ze mną w piękną podróż?

Napisz do mnie i opowiedz mi o swoim pomyśle lub umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację, podczas której zapoznasz mnie ze szczegółami projektu. Po rozmowie lub w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz ode mnie wycenę projektu oraz harmonogram współpracy. Mam nadzieję, że już niedługo zaprojektujemy wspólnie coś pięknego!

Katalog tkanin drukowanych

Wolisz zamówić gotową tkaninę z nadrukiem mojego autorskiego projektu wzoru?

Odbierz bezpłatnie katalog tkanin drukowanych na jesień 2019. W katalogu znajdziesz informacje o dostępnych tkaninach wraz ze specyfikacją, cennik oraz aktualnie dostępne projekty wzorów, z którymi możesz zamówić tkaniny w sklepie Merely Susan.