Jestem projektantką wzorów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z markami m.in. z sektora odzieży damskiej, tekstyliów dla dzieci oraz produktów do dekoracji wnętrz, a także dużą wiedzą z zakresu zarządzania projektami oraz produkcji tkanin.

W pracy łączę moje artystyczne podejście do procesu projektowego z realizacją celów biznesowych moich klientów. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

PROJEKTOWANIE WZORÓW

Mogę przygotować projekt wzoru na wyłączność dla Twojej marki. W przypadku takich projektów proces projektowy rozpoczyna się od ustalenia warunków współpracy oraz Twoich potrzeb, a następnie stworzenia ram dla projektu. Etapy procesu oraz czas ich trwania projektowego zależą od specyfikacji projektu i potrzeb klienta, dlatego są ustalane na początku współpracy.

Jak wygląda przykładowy proces projektowania wzoru na wyłączność? Poznaj etapy standardowego procesu projektowego!

  • stworzenie tablicy inspiracji: moodboard, colorboard i materialboard, 
  • przygotowanie propozycji: szkicu wzoru do zatwierdzenia koncepcji,
  • przygotowanie projektu: namalowanego w kolorze wzoru do obróbki,
  • wprowadzenie zmian do projektu na podstawie otrzymanych uwag,
  • przygotowanie plików według otrzymanej od klienta specyfikacji,
  • druk próbny w celu weryfikacji wybranych kolorów i skali wzoru,
  • przygotowanie umowy licencyjnej i ostatecznych plików do druku.

LICENCJONOWANIE WZORÓW

Mogę udostępnić dla Ciebie moje gotowe projekty wzorów na licencję niewyłączną za jednorazową opłatą (dla małych firm / w przypadku jednorazowego użycia projektu np. do stworzenia sezonowej kolekcji sukienek) lub ustalony procent od sprzedaży (dla dużych firm / w przypadku sprzedaży ciągłej np. druku tkanin / tapet ze wzorem).

Napisz do mnie i zapytaj o katalog wzorów dostępnych do licencjonowania. Opowiedz mi więcej o swojej marce i warunkach, na jakich Ci zależy – ile wzorów chcesz licencjonować, na jaką ilość różnych rodzajów produktów / na jaką ilość produktów, jak długo chcesz sprzedawać produkty z nadrukiem moich wzorów itd.

W przypadku gotowych projektów wzorów wystarczy, że ustalimy warunki współpracy, a następnie podpiszemy umowę licencyjną. Otrzymasz ode mnie pliki dostosowane do Twoich potrzeb (mogę zmienić dla Ciebie skalę wzoru, a także specyfikację plików do druku).

 

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Mam dużą wiedzę z zakresu zarządzania projektami – budowania koncepcji, organizacji procesu projektowego, współpracy z produkcją oraz promocji w mediach i sprzedaży. 

Mogę pomóc Ci przy wyborze odpowiedniego materiału dla Twojego produktu, a także opracowaniu palety kolorów oraz wybraniu wzorów do Twojej kolekcji. 

Mogę Cię również wspierać w trakcie procesu, kierować Twoimi decyzjami projektowymi oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. Chętnie pomogę Ci zaplanować pracę nad projektem i proces wdrażania produktów do sprzedaży.

Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość na adres e-mail: zuzanna@merelysusan.com, abym mogła opowiedzieć Ci więcej o tej formie współpracy. 

Zobacz moje projekty wzorów, kolekcje oraz realizacje dla klientów w moim portfolio na Behance.