To, co kochamy - Merely Susan

To, co kochamy

 

Kolekcja na wiosnę-lato 2021 “To, co kochamy” to pierwsza część opowieści o polskich łąkach, sadach i lasach.

 

To wspomnienia beztroskich chwil spędzonych w lesie i na kwitnącej łące oraz magiczne historie ujęte w stworzone z dbałością projekty wzorów.

 

Motywy kwiatów polnych, zwierząt i owoców leśnych powstały ze starannie namalowanych ilustracji akwarelowych. Zapraszam Cię do obejrzenia kolekcji i odkrycia historii, która kryje się za każdym projektem.

O kolekcji wzorów

 

Inspiracjami do stworzenia kolekcji “To, co kochamy” były wspomnienia związane z polskimi łąkami, lasami i sadami. 

 

Postanowiłam przeanalizować, co kojarzy nam się z każdą porą roku, aby stworzyć wzory, które wypełnią wnętrza spokojem i radością.

 

Pierwsza część kolekcji to opowieść o zabawach w lesie i na kwitnącej łące. Postanowiłam stworzyć wzór w niebieskie chabry, jedne w moich ulubionych kwiatów polnych. Powstał wzór w owoce jeżyny i elegancki, regularny projekt w liście truskawki.

 

W palecie kolorystycznej dominują ciepłe barwy – żółcienie, beże, brązy i zielenie, które zostały przełamane odcieniami niebieskiego, fioletu i różu. Dzięki temu wzory mają magiczny, trochę bajkowy charakter.

 

Dla dzieci zaproponowałam wzór w zwierzęta leśne – sarenki, liski i zające skaczące między roślinami i owocami leśnymi.

 

Zależało mi na stworzeniu wzoru, za którym będzie się kryć magiczna historia, struktury, która będzie ukrywać i odkrywać pewne elementy, pobudzać kreatywność dziecka i pomoże mu być bliżej natury na co dzień.

Produkty

 

W sklepie Merely Susan powstanie kolekcja tekstyliów domowych skoncentrowanych wokół codziennych rytuałów. Zostaną one uszyte z tkanin lnianych z nadrukiem wzorów z kolekcji “To, co kochamy”.

 

Drukowane tkaniny lniane będą również dostępne do kupienia na metry. Pojawią się tapety ekologiczne, które wypełnią wnętrza magiczną atmosferą i pomogę ich użytkownikom być bliżej natury na co dzień.

 

Zapraszam Cię do sklepu Merely Susan, aby odkryć wszystkie produkty ze wzorami z kolekcji “To, co kochamy” i wybrania czegoś wyjątkowego dla siebie lub ukochanej osoby.

Zobacz produkty ze wzorami z tej kolekcji w sklepie!