fbpx

Za Kolano to marka założona przez Patrycję Richter, która oferuje wysokiej jakości odzież dla eleganckich kobiet, inspirowaną klasyką oraz modą z początku XX wieku.

Dla marki Za Kolano udostępniłam projekt wzoru “Niezapominajki” w drobne, niebieskie kwiaty z mojej autorskiej kolekcji “Wspomnienie Lata”.

Projekt wzoru na tkaninę został wykorzystany przez Patrycję do stworzenia pięknej kolekcji odzieży damskiej – eleganckich spódniczek oraz sukienek.

Letnia kolekcja odzieży Patrycji to inspirowane naturą projekty wzorów z motywem kwiatowym, przewiewne, lekkie tkaniny i eleganckie, kobiece kroje z nutą vintage.

 

W pracowni Merely Susan powstają projekty wzorów, które zmieniają zwykłe produkty, w wyjątkowe przedmioty z piękną historią.

Autorką projektu wzoru na tkaninę “Niezapominajki” jest Zuzanna Rogowska, właścicielka marki Merely Susan, projektantka i ilustratorka.

Merely Susan specjalizuje się w projektowaniu wzorów na tkaniny z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych z motywem kwiatów, roślin i dla dzieci.

Jeżeli jesteś zainteresowana usługą projektowania wzorów, zamówieniem katalogu gotowych projektów wzorów dostępnych na licencję lub stworzeniem projektu wzoru na wyłączność dla Twojej marki, zapraszamy do kontaktu.

 

Usługi i kontakt

Zamów katalog