Projekt wzoru "Kwitną bzy" dla marki odzieżowej Patrycja Richter - Merely Susan

Za Kolano to marka założona przez Patrycję Richter, która oferuje wysokiej jakości odzież dla eleganckich kobiet, inspirowaną klasyką oraz modą z początku XX wieku.

Dla marki Za Kolano udostępniłam projekt wzoru “Kwitną bzy” przedstawiający drobne płatki kwiatu białego bzu z mojej autorskiej kolekcji “Wspomnienie Lata”.

Projekt wzoru na tkaninę został wykorzystany przez Patrycję do stworzenia pięknej kolekcji odzieży damskiej – eleganckich spódniczek oraz sukienek.

Letnia kolekcja odzieży Patrycji to inspirowane naturą projekty wzorów z motywem kwiatowym, przewiewne, lekkie tkaniny i eleganckie, kobiece kroje z nutą vintage.

 

W pracowni Merely Susan powstają projekty wzorów, które zmieniają zwykłe przedmioty, w wyjątkowe produkty z piękną historią.

Nazywam się Zuzanna, a Merely Susan to moje niezależne studio projektowe. Za pomocą ilustracji oraz projektów wzorów opowiadam piękne historie. Współpracuję z klientami, którzy chcą je opowiedzieć wspólnie ze mną oraz stworzyć wyjątkowe produkty.

Jeżeli jesteś zainteresowana usługą projektowania wzorów – zamówieniem katalogu gotowych projektów wzorów dostępnych na licencję lub stworzeniem projektu wzoru na wyłączność dla Twojej marki, zapraszamy do kontaktu.

 

Usługi projektowe i kontakt

Zamów katalog wzorów