Ogród Botaniczny - Merely Susan

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny to kolekcja, którą stworzyłam na sezon jesień-zima 2019. Inspiracje do wzorów z motywami kwiatów znalazłam podczas mojej wizyty w Rosendals Trädgård, magicznych ogrodach z biodynamiczną uprawą roślin w szklarniach w Sztokholmie.

O kolekcji wzorów

Kolekcja to opowieść o prowadzonych z pasją ogrodach – miejscu, do którego dodarłam na Fikę, aby wypić filiżankę ciepłej kawy w zachwycającym otoczeniu roślin i kwiatów.

 

Pomimo tego, że w ogrodach pełno było bujnych, skąpanych w słońcu roślin, mnie zachwyciły proste, ususzone kwiaty polne, które wisiały ułożone w wieniec na ścianie. Kiedy inni wyciągali świeżo upieczone bułeczki cynamonowe, moją uwagę przykuł wazon pełen stokrotek i rumianku. 

 

Na szczęście podczas podróży nie rozstaję się ze szkicownikiem, w którym notuję moje pomysły. Tak jak zazwyczaj, zachwyciłam się czymś prostym, tłem codziennego życia. Mam nadzieję, że przeglądając wzory z kolekcji Botaniczny Ogród, poczujesz spokój, jaki mi wtedy towarzyszył.

Jesteś zainteresowana współpracą?

Zaprojektuję wzór na wyłączność dla Twojej marki, udostępnię wybrany projekt na licencję lub zamówię dla Ciebie gotowy materiał z autorskim nadrukiem.

 

Napisz do mnie, aby poznać warunki współpracy i opowiedzieć i o projekcie, który możemy wspólnie stworzyć.