Kolekcja wzorów "To, co kochamy" - Merely Susan

Kolekcja “To, co kochamy” to pierwsza część opowieści o polskich łąkach, sadach i lasach. To wspomnienia beztroskich chwil spędzonych w lesie i na kwitnącej łące oraz magiczne historie ujęte w stworzone z dbałością projekty wzorów.

Inspiracjami do stworzenia kolekcji “To, co kochamy” były wspomnienia związane z polskimi łąkami, lasami i sadami. Postanowiłam przeanalizować, co kojarzy nam się z każdą porą roku, aby stworzyć wzory, które wypełnią wnętrza spokojem i radością.

W palecie kolorystycznej dominują ciepłe barwy – żółcienie, beże, brązy i zielenie, które zostały przełamane odcieniami niebieskiego, fioletu i różu. Dzięki temu wzory mają magiczny, trochę bajkowy charakter.

Na blogu znajdziesz również wpis “Kolekcja na wiosnę-lato 2021 – To, co kochamy”, dzięki któremu możesz odkryć historie, które kryją się za każdym projektem.

 

Współpracujmy!

Jeżeli jesteś zainteresowana licencjonowaniem wzorów lub hurtowym zamówieniem materiałów drukowanych, po prostu napisz do mnie – kontakt. Chętnie przedstawię Ci ofertę dostępnych projektów i nawiążę współpracę z Twoją marką. Mam nadzieję, że już niedługo stworzymy wspólnie coś pięknego!

 

Odkrywaj!

Gotowe tkaniny i tapety drukowane ze wzorami z kolekcji “To, co kochamy” znajdziesz w sklepie Merely Susan i na ETSY – tkaniny, tapety.