Kolekcja wzorów "Tatrzańskie Kwiaty" - Merely Susan

Tatrzańskie Kwiaty to kolekcja wzorów na tkaniny, którą stworzyłam za sezon jesień-zima 2020. Inspiracje do wzorów z motywem kwiatowym znalazłam, przeglądając albumy botaniczne zakupione w antykwariacie.

W palecie kolorystycznej dominują chłodne barwy – biele, róże, błękity, zielenie i szarości przełamane ciepłymi odcieniami koloru brązowego. Kolekcja wzorów na tkaniny powstała późną jesienią, ale sprawdzi się przede wszystkim na zimę i wczesną wiosnę.

Motywy kwiatów zostały ułożone w delikatne i subtelne projekty wzorów. Zależało mi na tym, aby pokazać rośliny w dynamicznym ułożeniu, aby podkreślić piękno i siłę górskiej natury.

Kolekcja to magiczna opowieść o tatrzańskiej roślinności, ujęta w stworzone z uważnością projekty wzorów, które powstały ze starannie namalowanych ilustracji akwarelowych przez właścicielkę pracowni Merely Susan i projektantkę – Zuzannę Rogowską.

 

Współpracujmy!

Jeżeli jesteś zainteresowana licencjonowaniem wzorów lub hurtowym zamówieniem materiałów drukowanych, po prostu napisz do mnie – kontakt. Chętnie przedstawię Ci ofertę dostępnych projektów i nawiążę współpracę z Twoją marką. Mam nadzieję, że już niedługo stworzymy wspólnie coś pięknego!

 

Odkrywaj!

Gotowe tkaniny i tapety drukowane ze wzorami z kolekcji “Tatrzańskie Kwiaty” znajdziesz w sklepie Merely Susan i na ETSY – tkaniny, tapety.