Kolekcja wzorów "Romantyczny Ogród" - Merely Susan

Romantyczny Ogród to kolekcja wzorów na tkaniny, którą stworzyłam na sezon wiosna-lato 2020. Inspiracje do wzorów z motywem kwiatowym znalazłam, przeglądając stare fotografie i skrawki materiałów odcięte z ubrań i tekstyliów w stylu vintage.

W palecie kolorystycznej dominują jasne barwy – odcienie różu, czerwieni dzikich róż, niebieskiego i zielonego. Pojawiają się również beże i brązy. Kolekcja wzorów na tkaniny powstała wczesną wiosną, ale wzory są na tyle uniwersalne i delikatne, że sprawdzą się na każdą porę roku.

Kwiaty dzikich róży, niezapominajek i inne zostały ułożone w subtelne projekty wzorów, które świetnie wpasowują się w styl retro i vintage. Ujęte w proste kształty motywy kwiatów sprawiają, że styl projektów ma w sobie nutę nowoczesności.

Kolekcja to magiczna opowieść o kwiatach, ujęta w stworzone z uważnością projekty wzorów, które powstały ze starannie namalowanych ilustracji akwarelowych przez właścicielkę pracowni Merely Susan i projektantkę – Zuzannę Rogowską.

 

Współpracujmy!

Jeżeli jesteś zainteresowana licencjonowaniem wzorów lub hurtowym zamówieniem materiałów drukowanych, po prostu napisz do mnie – kontakt. Chętnie przedstawię Ci ofertę dostępnych projektów i nawiążę współpracę z Twoją marką. Mam nadzieję, że już niedługo stworzymy wspólnie coś pięknego!

 

Odkrywaj!

Gotowe tkaniny i tapety drukowane ze wzorami z kolekcji “Tatrzańskie Kwiaty” znajdziesz w sklepie Merely Susan i na ETSY – tkaniny, tapety.