Kolekcja wzorów "Ogród Botaniczny" - Merely Susan

Ogród Botaniczny to kolekcja wzorów na tkaniny i tapety, którą stworzyłam na sezon lato-jesień 2019. Inspiracje do wzorów z motywem kwiatowym znalazłam podczas mojej wizyty w Rosendals Trädgard w Sztokholmie.

W palecie kolorystycznej dominują ciepłe barwy – odcienie różu, czerwieni, zielonego oraz beże i brązy. Kolekcja wzorów powstała późnym latem, dlatego projekty wzorów sprawdzą się idealnie na ten sezon oraz wczesną jesień.

Kolekcja to magiczna opowieść o roślinach i kwiatach, a także starannie prowadzonych ogrodach botanicznych z biodynamiczną uprawą roślin – miejscu, w którym możemy spędzić urocze popołudnie podczas wizyty w Sztokholmie, pijąc filiżankę ciepłej kawy, jedząc doskonały lunch i podziwiając piękno roślin lśniących w promieniach letniego słońca.

Motywy kwiatów zostały ułożone w subtelne projekty wzorów, które powstały ze starannie namalowanych ilustracji akwarelowych przez właścicielkę pracowni Merely Susan i projektantkę – Zuzannę Rogowską.

 

Współpracujmy!

Jeżeli jesteś zainteresowana licencjonowaniem wzorów lub hurtowym zamówieniem materiałów drukowanych, po prostu napisz do mnie – kontakt. Chętnie przedstawię Ci ofertę dostępnych projektów i nawiążę współpracę z Twoją marką. Mam nadzieję, że już niedługo stworzymy wspólnie coś pięknego!

 

Odkrywaj!

Gotowe tkaniny i tapety drukowane ze wzorami z kolekcji “Botaniczny Ogród” znajdziesz w sklepie Merely Susan i na ETSY – tkaninytapety.