Kolekcja wzorów "Idyllic & Floral - simple flowers" - Merely Susan

Idyllic & Floral to kolekcja wzorów przeznaczona na tkaniny, tekstylia domowe i tapety, którą stworzyłam późnym latem 2020. Inspiracje do wzorów z motywem kwiatowym znalazłam podczas moich spacerów po łące i wspomnieniach zachowanych na fotografiach.

Simple Flowers to część kolekcji, w której wykorzystałam motywy prostych kwiatów, które najpierw namalowałam farbami – gwaszami, a następnie opracowałam i ułożyłam w delikatne i subtelne projekty wzorów.

Kolekcja wzorów na tkaniny i tapety sprawdzi się do stworzenia wyjątkowej kolekcji tekstyliów domowych i dekoracji do urządzania wnętrz. Wzory przywołują wspomnienia beztroskich chwil spędzonych w sielskim krajobrazie. Wprowadzone do wnętrza wypełnią je spokojem i radością.

Projekty wzorów powstały ze starannie namalowanych ilustracji przez właścicielkę pracowni Merely Susan i projektantkę – Zuzannę Rogowską, a następnie odpowiednio opracowane w programie graficznym.

 

Współpracujmy!

Jeżeli jesteś zainteresowana licencjonowaniem wzorów lub hurtowym zamówieniem materiałów drukowanych, po prostu napisz do mnie – kontakt. Chętnie przedstawię Ci ofertę dostępnych projektów i nawiążę współpracę z Twoją marką. Mam nadzieję, że już niedługo stworzymy wspólnie coś pięknego!