Choose language:

Nowa kolekcja

Powrót do procesu

Pomysł stworzenia kolekcji pojawił się, gdy poczułam, że nadszedł czas na kolejny etap w mojej Drodze Artysty. Stworzyłam kolekcję, która pokazuje odważny krok naprzód. Kolekcja to opowieść o pracy projektanta i procesie tworzenia wzorów, które są dla mnie jak dopracowana w szczegółach sztuka.

Projekty wzorów

#1 Vintage Rose

#2 Jasmine

#3 Winter Mist
(wkrótce)

Wróciłam do procesu, by zaprojektować wyjątkową kolekcję w stylu vintage

O procesie

W mojej pracowni już od ponad pięciu lat powstają przedmioty o prostej estetyce, inspirowane tym, co bliskie mojemu sercu. Cieszę się, że mogę dzielić się moim procesem, twórczością i podróżą z moją wyjątkową społecznością.

 

Kolekcja „Powrót do procesu” jest ona wyjątkowa – to pierwszy krok na kolejnym etapie mojej pięknej, twórczej podróży. To początek czegoś nowego, ale również kontynuacja tego, czego nauczyłam się przez lata pracy jako artystka i projektantka.

 

Nie bez powodu pojawia się w niej dużo kwiatów, które przypominają mi o beztroskim dzieciństwie, domu rodzinnym i do dziś potrafią ukoić moje zmysły nawet w najbardziej stresujący dzień.

 

Inspiracje do stworzenia kolekcji znalazłam w naturze. Pracowałam z akwarelami, aby stworzyć delikatne ilustracje i motywy, z których powstały projekty wzorów. Kolekcja to dopracowane w detalach produkty dla tych, którzy cenią piękno.

 

Mam nadzieję, że odnajdziesz coś pięknego dla siebie lub idealnego na mały prezent dla ukochanej osoby. Nowa kolekcja to piękno odnalezione w prostej estetyce, by koić Twoje zmysły i dodać do codzienności szczyptę magii.

Obserwuj mnie na Instagramie

Cześć! Tutaj Zuzanna, projektantka w Merely Susan

Moim marzeniem była praca projektanta, aby być blisko sztuki i rzemiosła. Tworzę produkty o prostej estetyce, które koją zmysły.

Praca w Merely Susan Studio pozwala mi na co dzień robić to, co kocham - tworzyć i dzielić się tym z innymi, by inspirować i dawać radość.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.