fbpx

Podcast #3 Ścieżka kreatywnego twórcy

Podcast “Pięknie i kreatywnie”

Podcast dla artystów, kreatywnych twórców i tych, którzy są ciekawi, jak żyć pięknie i kreatywnie na co dzień. Chcesz otrzymywać wiadomości na temat najnowszych odcinków podcastu “Pięknie i kreatywnie”? Kliknij tutaj, aby subskrybować.

 

#2 Jak zostałam projektantką wzorów

Dowiedz się, jak wygląda ścieżka kreatywnego twórcy i projektanta wzorów. Opowiem Ci, jak pięknie i mądrze rozwijać swoją markę i kreatywny biznes.

 

 

Odbierz bezpłatnie piękną i inspirującą ścieżkę kreatywnego twórcy

Dowiedz się, jak działać krok po kroku, aby zmienić pasję w pracę marzeń, zostać kreatywnym twórcą, projektantką wzorów i właścicielką kreatywnego biznesu. Niech ta ścieżka będzie pięknym przewodnikiem na Twojej drodze.

Odbieram ścieżkę

Merely Susan

Tu Merely Susan! Jestem projektantką wzorów i ilustratorką. Pokażę Ci, jak zamienić marzenia na działanie, zostać projektantem wzorów, nauczyć się malować akwarelami i założyć kreatywny biznes. Projektuję wzory na zamówienie oraz udostępniam gotowe projekty do kupienia na licencję. Specjalizuję się w delikatnych projektach z motywem roślinnym oraz kwiatowym. Chcesz stworzyć ze mną coś pięknego? Napisz do mnie i opowiedz mi o swoim pomyśle na projekt!

No Comments

Leave a Reply