Bezpłatna wysyłka od 300 zł z kodem: bezpłatnawysyłka

O procesie: Moje podejście do projektowania

Data publikacji: 01/05/2023

W 2016 roku stałam się właścicielką własnej firmy o nazwie Merely Susan, która była wynikiem mojej pasji do malowania akwarelami i projektowania wzorów przeznaczonych do nadruku cyfrowego na różnych produktach tj. tkaniny, czy tapety. W tamtym momencie moim głównym celem było dzielenie się moją twórczością z innymi.

Przez kilka pierwszych lat rozwoju własnego biznesu sprzedawałam wydruki moich akwareli oraz współpracowałam z klientami w zakresie projektowania wzorów. W 2020 roku podjęłam decyzję, aby zaangażować się w stworzenie własnej kolekcji tkanin z nadrukiem moich ręcznie malowanych projektów wzorów, a w 2021 roku zaczęłam pracę nad moją pierwszą kolekcją tekstyliów.

Dziś skupiam się na realizacji moich własnych pomysłów i projektów, a więc na oferowaniu przedmiotów tj. wydruki artystyczne, tkaniny, czy tekstylia oraz kontakcie z klientami prywatnymi. W tym artykule chcę podzielić się z Tobą moim podejściem do projektowania oraz opisać wartości i zasady, jakimi chcę się kierować jako właścicielka własnego biznesu.

 

Uważny proces

Stawiam na spokojny i przemyślany proces, by oferować produkty o wysokiej wartości artystycznej i rzemieślniczej. Dzielę się moim procesem oraz dostarczam moim klientom wiedzę i informacje dotyczące moich produktów, potrzebne do dokonywania wyborów, które zapewnią im radość na dłużej.

Opowiadanie historii

Ważną częścią mojej pracy jest poświęcenie czasu na opowiadanie historii, które kryją się za produktami w moim sklepie. Zależy mi na tym, by moi klienci wybierali je nie tylko ze względu na to, że są dla nich atrakcyjne wizualnie, ale również, bo stoi za nimi człowiek, który wkłada w swoją pracę czas, by stworzyć coś wyjątkowego.

Naturalne materiały

Stawiam na wysoką jakość oraz naturalne materiały tj. organiczna, bawełna i len. Preferuję bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska technologie produkcji, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty tj. Oeko-Tex Standard 100 i GOTS dla tkanin oraz FSC dla produktów z papieru.

Kontakt z klientami

Największą wartością mojej pracy jest dla mnie osobisty kontakt z klientami – dzielenie się z nimi moją twórczością. Świadomie stawiam na sprzedaż dla osób prywatnych, rezygnując z rozwoju w kierunku sprzedaży hurtowej dla firm. Produkuję lokalnie i w małej skali – tyle, ile mogę sprzedać sama bez nachalnej reklamy.

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego wpisu! Jako uzupełnienie proponuję Ci przeczytać: „O procesie: Moje podejście do projektowania wzorów”Kliknij tutaj, aby zapisać się na newsletter mojego studia oraz otrzymywać aktualności, zakulisowe historie o procesie powstawania moich produktów i oferty tylko dla subskrybentów. Kliknij tutaj, aby zajrzeć do mojego sklepu, jeżeli chcesz wybrać coś wyjątkowego dla siebie spośród produktów, które stworzyłam, a dzięki temu wesprzeć moją działalność.