fbpx

Cześć, tu Merely Susan!

Każdy z nas decyduje, w jaki sposób chce pokolorować swój świat. Wierzę, że wzory są sposobem na wyrażenie siebie i sprawienie, że przestrzeń oraz przedmioty, które nas otaczają, stają się piękniejsze. Projekty wzorów oraz produkty, które tworzę, odzwierciedlają sposób, w jaki postrzegam świat. Mój styl pokazuje to, co bliskie mojemu sercu.

 

Czuję, że znalazłam swoje miejsce na świecie i życzę tego samego każdej osobie, która trafia na moją stronę. Marzenia się spełniają, a ja uwielbiam spełniać marzenia moich klientów!

Usługi

Kocham pracować jako projektant wzorów, ponieważ mogę spędzić cały dzień, tworząc coś, co sprawi, że świat będzie piękniejszy.

Sklep

Uwielbiam tworzyć produkty, które sprawiają, że pojawia się uśmiech na twarzach osób, które stają się ich właścicielami.

Kursy

Dzielę się moim procesem projektowym oraz wiedzą z innymi i pokazuję, jak zmienić marzenia na działanie.

Wiedza

Na moim blogu znajdziesz artykuły, w których dzielę się moją wiedzą, procsem projektowym wskazówkami i kulisami prowadzenia biznesu kreatywnego.

Społeczność

Do mojej najbliższej społeczności, czyli osób zapisanych na mój newsletter, wysyłam co tydzień inspirujące i pełne wiedzy maile.

Tkaniny

Współpracuję z Polskimi drukarniami, aby udostępnić moim klientom piękne, wysokiej jakości tkaniny drukowane z projektami wzorów, które powstają w mojej pracowni.

Dowiedz się, jak zostać projektantem wzorów, stworzyć kreatywny biznes i pracować, robiąc to, co kochasz!

Usługi

Wierzę, że wzory sposobem na wyrażenie siebie i sprawienie, że przestrzeń oraz przedmioty, które nas otaczają, stają się piękniejsze. Misją mojej marki jest tworzenie rzeczy pięknych, współpraca z markami, które chcą zaoferować swoim klientom coś wyjątkowego

Projekty wzorów na zamówienie

Projekty wzorów na zamówienie stworzone na podstawie wspólnie opracowanego pomysłu, spójne z wizerunkiem marki klienta.​

Kolekcje wzorów na licencję

Pojedyncze wzory i kolekcje przeznaczone do nadruku na tkaninach i innych powierzchniach dostępne do kupienia na licencję.

Grafiki i ilustracje akwarelowe

Ręcznie malowane ilustracje akwarelowe przygotowane do nadruku cyfrowego, spersonalizowane projekty zaproszeń, materiały brandingowe i inne.​

Jesteś gotowa, aby stworzyć wspólnie coś pięknego?

Napisz do mnie i opowiedz mi o swoim pomyśle!