fbpx

Cześć, tu Zuzanna

Jestem ilustratorką, projektantką i właścicielką kreatywnego biznesu o nazwie Merely Susan. Moją misją jest tworzenie piękna, dzielenie się nim, współpraca z markami, które chcą zaoferować swoim klientom coś wyjątkowego i wspieranie innych kreatywnych twórców.

 

Specjalizuję się w delikatnych wzorach przeznaczonych stworzonych na podstawie ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych z motywem roślinnym, kwiatowym i dla dzieci. W moim projektach pokazuję to, co bliskie mojemu sercu, opowiadam historie, przywołuję wspomnienia i marzenia.

Tworzę aby zmieniać to, co zwykłe w wyjątkowe.

Współpracuję zarówno z małymi polskimi markami, jak i z dużymi firmami, dla których projektuję wzory na zamówienie, a także tworze całe kolekcje. Moje projekty wzorów są przeznaczone do nadruku cyfrowego na tkaninach, tapetach, papeterii, tekstyliach domowych oraz dziecięcych i innych produktach.

Stwórzmy wspólnie coś pięknego dla Twojej marki!

Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą lub kupieniem projektu wzoru dostępnego w ramach najnowszej kolekcji? Skorzystaj z formularza na stronie Kontakt lub napisz bezpośrednio na mój adres mailowy: merelysusan.info@gmail.com. Chętnie poznam Twój pomysł i zaprojektuję dla Ciebie coś pięknego!

Zobacz najnowszą kolekcję wzorów dostępnych do kupienia na licencję