fbpx

Cześć, tu Zuzanna!

Jestem ilustratorką, projektantką wzorów oraz założycielką marki Merely Susan. Witam Cię w mojej pracowni!

O mnie

Największą inspiracją do moich projektów i ilustracji jest natura, ubrania w stylu retro, dobry design oraz stare fotografie. Projektuję dla pięknych marek i osób, aby zmieniać zwykłe produkty w wyjątkowe. Oferuję przedmioty, które dodają szczyptę piękna, magii i radości do codzienności.

 

W sklepie Merely Susan znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, produkty z nadrukiem moich wzorów – tkaniny, tapety, tekstylia, akcesoria, a także artykuły papiernicze oraz inne dekoracje.

 

Mój proces jest cichy i spokojny. Maluję i projektuję w małej pracowni, w której skrzypi podłoga, a w powietrzu unosi się zapach zielonej herbaty z jaśminem albo świeżo zmielonej kawy.

 

Chętnie dzielę się moją wiedzą z innymi. Pokazuję kreatywnym twórcom i przedsiębiorczym kobietom, jak stworzyć piękną markę, rozwijać własny biznes i pracować, robiąc to, co kochają. Dzielę się z moją społecznością radością, jaką daje mi proces projektowy.

 

Prowadzę Klub Dla Kreatywnych, uczę projektowania wzorów i malowania akwarelami, publikuję artykuły na blogu Merely Susan, a także nagrywam odcinki do mojego podcastu “Pięknie i kreatywnie”.

 

Zrób sobie pyszną herbatę i rozgość się w mojej pracowni! Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj piękną i inspirującą przestrzeń dla siebie oraz zechcesz zostać chwilę dłużej.