Nauka - Merely Susan

Dołącz do społeczności kreatywnych twórców i zacznij rozwijać własny biznes!

 

W Merely Susan Pro Group dowiesz się, jak zostać projektantką, stworzyć skuteczną strategię, dzięki której będziesz mogła pracować, robiąc to, co kochasz i rozwinąć własny biznes kreatywny.

Poznaj mój proces projektowania wzorów i stwórz coś pięknego własnymi rękami!

E-book: Jak stworzyć projekt wzoru to poradnik zapisany w formacie PDF, z którego dowiesz się, jak zaprojektować wzór według własnego pomysły do druku na tkaninach lub innych produktach.

 

Znajdziesz w nim instrukcje (odpowiednie również dla osób początkujących), jak krok po kroku stworzyć wzór w programie Adobe Photoshop.

 

Wiedza, którą zdobędziesz, pozwoli Ci samodzielnie projektować profesjonalne wzory, zapisywać pliki do wysokiej jakości druku na różnych produktach, współpracować z klientem i rozpocząć piękną ścieżkę projektanta wzorów.

Zacznij malować akwarelą kwiaty i rośliny!

Dla osób, które marzą, aby nauczyć się malować akwarelą kwiaty i rośliny, ale potrzebują solidnych postaw, aby zacząć, napisałam e-book: Jak malować akwarelą kwiaty i rośliny.

 

Dowiesz się z niego, jak krok po kroku namalować ilustrację akwarelową. Poznasz podstawy i 12 różnych technik malowania, które pozwolą Ci doskonalić warsztat.

Odbierz prezent!

Zapraszam Cię do dołączenia do mojej społeczności kreatywnych twórców. Mam dla Ciebie prezent za zapis – Warsztat: Jak rozpocząć ścieżkę projektanta i rozwijanie własnego biznesu.

 

Zapisz się na newsletter, jeżeli chcesz go odebrać bezpłatnie oraz otrzymywać moje inspirujące wiadomości na temat pracy projektanta i rozwijania własnego biznesu.

Blog Merely Susan

Jak zostać projektantem wzorów

Cześć! W tym artykule opowiem Ci, jak wygląda ścieżka projektanta wzorów. Jeżeli od jakiegoś czasu marzysz o tym,…

Jak stworzyć produkt z własnym wzorem

W tym artykule chcę Ci opowiedzieć, jak stworzyć produkt z własnym wzorem, odpowiedzieć na pytanie, czy każdy może…

Jak powstaje projekt wzoru – kolekcja jesień 2020

Jesteś ciekawa, jak powstaje projekt wzoru? Zapraszam Cię do mojej pracowni, aby zobaczyć, jak krok po kroku wygląda…