Nauka - Merely Susan

Dołącz do społeczności kreatywnych twórców i zacznij rozwijać własny biznes!

W Merely Susan Pro Group dowiesz się, jak rozpocząć ścieżkę kreatywnego twórcy i pracować jako projektantka. Dołącz do społeczności osób, które tak jak Ty chcą rozwinąć własny biznes, aby pracować, robiąc to, co kochają.

 

Za 39 zł otrzymujesz dostęp do platformy, na której znajdują się warsztaty, karty pracy oraz inne materiały, które pomogą Ci ukierunkować i zaplanowań skuteczne działania oraz dostęp do prywatnej grupy.

Poznaj proces projektowania wzorów i stwórz coś pięknego własnymi rękami!

Z tego poradnika dowiedz się, jak zaprojektować wzór według własnego pomysłu oraz przygotować plik do wysokiej jakości druku na tkaninach lub innych produktach.

 

W e-booku znajdziesz dokładne instrukcje, jak krok po kroku stworzyć wzór w programie Adobe Photoshop. Będą odpowiednie również dla osób początkujących.

 

Wiedza, którą zdobędziesz po przeczytaniu e-booka, pozwoli Ci samodzielnie projektować wzory dla swojej marki oraz rozpocząć współpracę z klientem jako projektantka.

Zacznij malować akwarelą kwiaty i rośliny!

Marzysz o tym, aby zacząć malować akwarelą? Potrzebujesz solidnych postaw, aby zacząć lub wiedzy, która pozwoli Ci doskonalić warsztat? E-booka: Jak malować akwarelą kwiaty i rośliny to poradnik dla początkujących.

 

Dowiesz się, jak krok po kroku namalować ilustrację akwarelową. Poznasz mój proces, podstawy malowania akwarelą i 12 różnych technik, których wdrożenie sprawi, że Twoje prace będą lepsze.

Dołącz do Merely Susan Pro Group i odbierz dostęp do wszystkich warsztatów za 39 zł miesięcznie!

Mój newsletter to inspirujące wiadomości na temat pracy projektanta i wskazówki, jak rozwijać własny biznes kreatywny.

Odbierz bezpłatnie poradnik: Ścieżka kreatywnego twórcy.

 

 Poradnik stworzyłam przede wszystkim dla osób, które chcą znaleźć w swojej codzienności więcej przestrzeni na kreatywny proces, ich pasję do tworzenia pięknych rzeczy i ukierunkować swoje działania, aby zacząć pracować, robiąc to, co kochają.

Odbierz bezpłatnie kurs online: Stwórz pomysł na projekt wzoru

Marzysz o tym, aby stworzyć produkt z własnym wzorem lub zostać projektantką? Zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim kursie online: Stwórz pomysł na projekt wzoru.

Zapraszam Cię za kulisy mojego studia oraz poznania historii, które kryją się za projektami, kolekcjami i produktami, które stworzyłam.

Obserwuj mój proces na Instagramie @merelysusan oraz premiery nowych kolekcji w Studio na koncie @merelysusanstudio