fbpx

Lniane tkaniny ze wzorami inspirowanymi naturą

NOWOŚCI /

PRODUKTY / 

by Merely Susan to sklep dla kobiet, które doceniają prostą, kojącą zmysły estetykę inspirowaną naturą, ponadczasowe wzory i rustykalne wnętrza

01 /

Tkaniny lniane

Naturalne, przyjemne w dotyku tkaniny lniane. Idealne na odzież damską i dziecięcą oraz tekstylia domowe.

02 /

Organiczna bawełna

Naturalne tkaniny bawełniane. Zdrowe i przyjazne dla środowiska, co potwierdzają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 i GOTS.

03 /

Dekoracje wnętrz

Tapety, tekstylia i plakaty w ramach oraz inne produkty do udekorowania Twojego wnętrza.

Eleganckie & delikatne tapety, które ukoją Twoje zmysły i pomogą Ci być bliżej natury

Tapety dostępne w sklepie Merely Susan są drukowane na papierze lateksowym, który posiada certyfikat FSC. Materiał ten nie zawiera szkodliwych dla zdrowia cząsteczek PCV. Tusze, którymi drukowane są wzory, posiadają certyfikaty Ecologo oraz Greenguard Gold.

USŁUGI /

Eleganckie projekty wzorów dla Twoje marki oraz piękne tkaniny z nietuzinkowymi wzorami. Zobacz, jak możemy współpracować!

01 /

Projekty wzorów

Marzysz o tym, aby wzory Merely Susan znalazły się na produktach Twoje marki? Oferuję gotowe projekt wzorów na licencję wyłączną w sektorze oraz projekty stworzone specjalnie dla Twojej marki. Napisz do mnie wiadomość i opowiedz mi o swoim pomyśle!

02 /

Sprzedaż hurtowa

Chcesz sprzedawać produkty by Merely Susan w swoim sklepie lub zamówić wybrane tkaniny do swojej pracowni? Napisz do mnie wiadomość, aby otrzymać katalog sprzedaży hurtowej i spersonalizowaną ofertę dla Twojej marki.

AKTUALNOŚCI /