Licencjonowanie - Merely Susan

Kolekcja papeterii świątecznej jest już dostępna w sklepie!

Jak możemy współpracować?

LicencjA niewyłączna

Licencja niewyłączna umożliwi Ci korzystanie z wybranego projektu wzoru, ale nie będziesz mieć wyłącznego prawa do jego użytkowania.

 

Oznacza to, że inne osoby również będą mogły kupić licencję na ten projekt wzoru i wykorzystać go do stworzenia produktów w tym samym sektorze, co Twój.

Dla kogo?

Licencja niewyłączna na projekt wzoru to idealne rozwiązanie dla małych lub dopiero startujących biznesów, które chcą stworzyć piękne i wyjątkowe produkty dla swoich klientów.

Licencje WYŁĄCZNA Z OGRANICZENIEM

Licencja wyłączna z ograniczeniem umożliwi Ci korzystanie z wybranego projektu wzoru i stworzenie niepowtarzalnych produktów w sektorze, w którym działasz.

 

Oznacza to, że inne firmy będą mogły kupić projekt wzoru, ale nie trafi on w ręce Twojej bezpośredniej konkurencji przez cały okres trwania licencji.

Dla kogo?

Ten rodzaj licencji będzie idealny dla małych i średnich firm, które chcą stworzyć nietuzinkowe produkty w sektorze, w którym działają, ale nie chcą inwestować więcej, aby wykupić projekt wzory na wyłączność dla ich marki.

Licencje WYŁĄCZNA

Licencja wyłączna to najbardziej ekskluzywny rodzaj licencji, który umożliwi Ci korzystanie z wybranego projektu wzoru i stworzenie niepowtarzalnych produktów.

 

Oznacza to, że nikt inny nie będzie mógł wykupić projektu wzoru przez cały okres trwania licencji.

Dla kogo?

Ten rodzaj licencji będzie idealny dla firm, które chcą stworzyć nietuzinkowe produkty i wyróżnić się na rynku produktem z nadrukiem autorskiego wzoru, którego klienci nie zobaczą nigdzie indziej.

Licencjonowanie wzorów

Jesteś zainteresowana licencjonowaniem moich projektów wzorów? Skorzystaj z formularza lub napisz wiadomość bezpośrednio na mój adres e-mail: merelysusan@merelysusan.com.

 

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę, napisz kilka słów o swojej marce i produkcie, który chcesz stworzyć. Prześlę dla Ciebie katalog z dostępnymi wzorami i opowiem, jak możemy współpracować.

 

Mogę Ci również pomóc w zamówieniu wymarzonego materiału z nadrukiem wybranego projektu wzoru.

 

Nie mogę się doczekać, aż otrzymam od Ciebie wiadomość i stworzymy wspólnie piękny produkt!