Zaprojektowane z pasją w małej pracowni i starannie wykonane przez polską firmę

Tkaniny lniane

Tkaniny Merely Susan to naturalne materiały, ręcznie malowane wzory z piękna historią, harmonijne palety kolorów i zakorzenione w naturze motywy. Cechuje je spokojna i ponadczasowa estetyka oraz przemyślane detale.

 

Len 150 g

 

Tkanina lniana dostępna do kupienia na metry w sklepie Merely Susan to produkt, który został zaprojektowany z pasją w małej pracowni i starannie wykonany przez polską firmę. Tkanina to w 100% len certyfikowany Oeko-Tex Standard 100. Jej maksymalna szerokość to 150 cm, a gramatura 150 g/m². Zmiana wymiarów po pierwszym praniu wynosi 2-5%.

 

Materiał został poddany praniu i zmiękczaniu, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku i dobrze się układa. Sprawdzi się do uszycia pościeli, lekkich zasłonek, przewiewnej odzieży damskiej, oraz ubranek i tekstyliów dla dzieci. Tkanina nie jest mocno transparentna. Można z niej uszyć odzież, która nie będzie wymagać zakładania dodatkowej warstwy.

 

Tkanina posiada wysokiej jakości nadruk ręcznie malowanego wzoru, który został naniesiony na materiał za pomocą certyfikowanych barwników reaktywnych, które wiążą się z włóknem tkaniny, aby stworzyć trwały nadruk. Odpowiednio pielęgnowane produkty, które zostaną uszyte z tej tkaniny, będą mogły zachwycać przez długi czas.

Sprzedaż na metry

W sklepie Merely Susan znajdziesz tkaniny lniane, dostępne w sprzedaży na metry.

Sprzedaż hurtowa

Tkaniny lniane są dostępne w atrakcyjnej cenie dla pracowni oraz w sprzedaży hurtowej dla firm.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.