fbpx

ROZPOCZNIJ NAUKĘ

Chcę Ci pokazać, jak wrócić do procesu i zacząć dzielić się swoją twórczością.

Stworzyłam kursy i zasoby, aby pokazać Ci, jak możesz zrealizować piękne projekty, o których teraz marzysz np. wydrukować tkaninę z własnym wzorem. Wróć do twórczego procesu bez względu na to, czy chcesz po prostu stworzyć coś pięknego własnymi rękami, czy rozwinąć własny biznesu, który pozwoli Ci robić to, co kochasz na co dzień. Wybierz  zasoby, które pomogą Ci zrobić kolejny krok na ścieżce kreatywnego twórcy.

Rozpocznij naukę projektowania wzorów na tkaniny i nie tylko

Rozpocznij naukę malowania ilustracji akwarelowych

O MNIE

Wierzę, że osoby kreatywne mogą stworzyć piękne i dochodowe biznesy

Cześć! Nazywam się Zuzanna. Jestem artystką, projektantką i właścicielką studia Merely Susan. Moją największą pasją jest malowanie, dlatego stworzyłam biznes, który pozwala mi na co dzień robić to, co kocham – tworzyć i dzielić się tym z innymi. Stworzyłam stronę z kursami i zasobami, aby podzielić się moim procesem i zainspirować innych do stworzenia czegoś własnymi rękami. Zapraszam Cię na moje kursy!

BEZPŁATNY PORADNIK

Marzysz o tym, aby rozpocząć Ścieżkę Kreatywnego Twórcy?

Ścieżka Kreatywnego Twórcy to pełen wiedzy i inspiracji poradnik, który pomoże Ci zacząć działać i zaplanować kolejne kroki, aby wreszcie zobaczyć progres.

MERELY CREATE

Marzysz o tym, aby zostać artystką, projektantką wzorów lub właścicielką własnego biznesu?

Wierzę, że osoby kreatywne mogą stworzyć piękne i dochodowe biznesy, dlatego dzielę się moją wiedzą i pokazuję, jak rozpocząć Ścieżkę Kreatywnego Twórcy.

 

Stworzyłam Merely Create, aby pokazać kobietom, jak mogą zrealizować piękne projekty, o których marzą i znaleźć przestrzeń na robienie tego, co kochają na co dzień.

 

Merely Create to przestrzeń, gdzie Twoja pasja rozkwitnie i piękna społeczność twórców, która będzie Cię wspierać.

BEZPŁATNY KURS ONLINE

Odbierz bezpłatnie kurs i stwórz pomysł na własny projekt wzoru!