fbpx

Kurs projektowania wzorów

Marzysz o tym, aby zaprojektować wzór na tkaninę lub inną powierzchnie oraz rozpocząć karierę jako surface pattern designer, czyli projektant wzorów? Ten kurs jest dla Ciebie!

Pokażę Ci, jak zamienić marzenia na działanie!

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które marzą o tworzeniu projektów wzorów na tkaniny lub inne powierzchnie z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych. Zebrałam wiedzę i wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia projektowania wzorów. Dowiesz się również, jak rozpocząć karierę jako projektantka wzorów.

Na tym kursie poczujesz się komfortowo niezależnie od tego, czy masz doświadczenie z programem Adobe Photoshop, w którym będziemy projektować, czy nigdy nie otworzyłaś tego programu lub podobnych. Zaczniemy od podstaw i przejdziemy do bardziej technicznej wiedzy, której potrzebujesz, aby zacząć tworzyć piękne projekty wzorów. 

Program kursu

Przeczytaj, czego nauczysz się podczas kursu oraz jakie umiejętności zdobędziesz. Mój kurs projektowania wzorów w formie e-booka to ponad 100 stron wiedzy!

Tablica inspiracji

Pokażę Ci, jak krok po kroku stworzyć tablicę inspiracji dla Twojego projektu wzoru zaczynając od zdefiniowania motywu i elementów, po dobór kolorów i stworzenie pomocnego w dalszych etapach pracy moodboardu.

Perfekcyjne kolory

Opowiem Ci, jak stworzyć perfekcyjną paletę kolorów dla Twojego projektu wzoru. Poznasz moje sekrety, dzięki którym uzyskuję świetne efekty.

Stworzenie elementów

Dowiesz się, jak możesz stworzyć elementy, które w kolejnych etapach poprawnie zeskanujesz, wyodrębnisz i ułożysz w raport, czyli powtarzalny fragment wzoru. 

Skan ilustracji

Dowiesz się, jak zeskanować ręcznie malowane ilustracje akwarelowe lub elementy wykonane inną techniką. Pokażę Ci, jak ustawić skaner w domu oraz o jakie ustawienia prosić w lokalnej drukarni.

Opracowanie graficzne

Dowiesz się, jak przygotować zeskanowane elementy do stworzenia wzoru oraz jak poprawić ich wygląd – uzyskać odpowiedni kolor skanu, usunąć fakturę tła i inne. 

Stworzenie raportu

Pokażę Ci, jak krok po kroku stworzyć raport w programie Adobe Photoshop. Wyjaśnię Ci, gdzie znajdują się i jak używać narzędzi, które będą Ci potrzebne do projektowania wzorów.

Stworzenie wzoru

Dowiesz się, jak sprawdzić, jak wygląda wzór, który stworzyłaś, czyli raport po powieleniu na długość i szerokość. 

Zapisanie pliku do druku

Pokażę Ci, jak przygotować gotowy raport do druku. Dowiesz się, jakie są niezbędne czynności, aby kolory po wydruku odpowiadały tym, które widzisz na ekranie komputera, a ilustracje nie straciły wysokiej jakości.

Projekty wzorów

Projekty wzorów, które stworzyły moje kursantki po ukończeniu kursu.

Opinie

O mnie

Kocham pracować jako projektant wzorów, ponieważ mogę spędzić cały dzień, tworząc coś, co sprawi, że świat będzie piękniejszy. Uwielbiam tworzyć produkty, które sprawiają, że pojawia się uśmiech na twarzach osób, które stają się ich właścicielami. Dzielę się moim procesem projektowym oraz wiedzą z innymi i pokazuję, jak zmienić marzenia na działanie.

 

Po latach spędzonych na nauce projektowania wzorów, pracy jako projektantka wzorów, projektowania wzorów dla siebie i współpracy z klientami, zaczęłam pasjonować się dzieleniem wiedzą z innymi. Czuję, że znalazłam swoje miejsce na świecie i życzę tego samego każdej osobie, która trafia na moją stronę. Marzenia się spełniają!

Zamień marzenia na działanie i stwórz własny projekt wzoru!

Dołącz do kursu VIP, Otrzymaj dodatkowe materiały i rozpocznij karierę jako profesjonalny projektant wzorów!

Przeprowadzę cię krok po kroku przez proces projektowania wzoru i podzielę dodatkowymi materiałami, które ułatwią Ci rozpoczęcie pracy jako projektant wzorów.

Dowiesz się, jak krok po kroku zaprojektować wzór, otrzymasz zestaw mockupów, dzięki którym w profesjonalny sposób zaprezentujesz swoje projekty wzorów, a także otrzymasz moje wsparcie i możliwość indywidualnej konsultacji Twoich projektów wzorów, co pomoże Ci się rozwinąć szybciej.

Podzielę się z Tobą moją historią i zdradzę Ci wiele poufnych sekretów po drodze!

Kurs projektowania wzorów w formie e-booka

teraz 89 zł

  • kurs projektowania wzorów na tkaniny w formie praktycznego e-booka
  • wideo, z którego dowiesz się, jak ułożyć elementy w raport  w programie Adobe Photoshop

Kurs projektowania wzorów w formie e-booka VIP

teraz 249 zł

  • kurs projektowania wzorów na tkaniny w formie praktycznego e-booka
  • wideo, z którego dowiesz się, jak ułożyć elementy w raport w programie Adobe Photoshop
  • zestaw 5 mockupów, dzięki którym w profesjonalny sposób zaprezentujesz swoje projekty wzorów na różnych produktach
  • wideo, z którego dowiesz się, jak korzystać z mockupów w programie Adobe Photoshop
  • możliwość indywidualnej konsultacji Twoich projektów wzorów, co pomoże Ci się rozwinąć szybciej.

Dołącz do kursu VIP i rozpocznij karierę jako profesjonalna projektantka wzorów!