fbpx

Kurs projektowania wzorów

Zamień marzenia na działanie i dowiedz się, jak krok po kroku stworzyć projekt wzoru. Wykorzystaj swoje umiejętności plastyczne oraz pomysłowość, aby stworzyć coś pięknego.

Kurs projektowania wzorów w wersji podstawowej w formie e-booka to kompletna wiedza techniczna, która umożliwi Ci tworzenie pięknych projektów wzorów dla siebie, swojej marki lub na sprzedaż.

Kurs projektowania wzorów w wersji rozszerzonej to kompletna wiedza techniczna, materiały, które pomogę Ci zaprezentować gotowe projekty w profesjonalny sposób oraz indywidualne wsparcie.

Marzysz o tym, aby stworzyć projekt wzoru według własnego pomysłu lub rozpocząć karierę projektanta wzorów?

Ten e-book to pierwszy krok na drodze do realizacji tego marzenia.

Tablica inspiracji

Pokażę Ci, jak krok po kroku stworzyć tablicę inspiracji dla Twojego projektu wzoru zaczynając od zdefiniowania motywu i elementów, po dobór perfekcyjnych kolorów.

Stworzenie elementów

Dowiesz się, jak możesz stworzyć elementy, z których powstanie Twój projekt wzoru.

Skan ilustracji

Dowiesz się, jak zeskanować ręcznie malowane ilustracje akwarelowe lub elementy wykonane inną techniką. Pokażę Ci, jak ustawić skaner w domu oraz o jakie ustawienia prosić w drukarni.

Opracowanie graficzne

Dowiesz się, jak obrobić ilustracje akwarelowe w programie Adobe Photoshop oraz przygotować je do stworzenia projektu wzoru.

Stworzenie wzoru

Pokażę Ci, jak krok po kroku stworzyć projekt wzoru w programie Adobe Photoshop. Na tym kursie poczujesz się komfortowe bez względu na to, czy korzystałaś kiedyś z tego programu. Dowiesz się, jak używać wszystkich potrzebnych narzędzi.

Zapisanie pliku do druku

Pokażę Ci, jak przygotować gotowy raport do druku. Dowiesz się, jakie są niezbędne czynności, aby kolory po wydruku odpowiadały tym, które widzisz na ekranie komputera, a ilustracje nie straciły wysokiej jakości.

Kreatywność | Społeczność | Pasja

Pamiętaj, nie ma pośpiechu! Otrzymasz kurs w formie praktycznego e-booka, który umożliwi Ci pracę we własnym tempie oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, abyś w dowolnym momencie mogła zadać pytanie oraz podzielić się swoim sukcesem. 

Marzysz o tym, aby rozpocząć karierę profesjonalnego projektanta wzorów?

Odbierz e-book, dodatkowe materiały, dzięki którym w profesjonalny sposób zaprezentujesz pierwsze projekty wzorów oraz moje indywidualne wsparcie.

Zestaw mockupów

Otrzymasz zestaw mockupów, dzięki którym w profesjonalny sposób zaprezentujesz swoje projekty wzorów.

E-book

Przeprowadzę cię krok po kroku przez proces projektowania wzoru.

Indywidualna konsultacja

Otrzymasz moje wsparcie i możliwość indywidualnej konsultacji Twoich projektów wzorów, co pomoże Ci się rozwinąć szybciej.

Jeden krok dzieli Cię od realizacji Twojego marzenia. Dołącz do kursu i zacznij działać!

Zobacz projekty wzorów, które stworzyły moje kursantki

Opinie

Kurs projektowania wzorów w wersji podstawowej za 89

  • kurs projektowania wzorów na tkaniny w formie praktycznego e-booka
  • wideo, z którego dowiesz się, jak ułożyć elementy w raport  w programie Adobe Photoshop

Kurs projektowania wzorów w wersji rozszerzonej za 249

  • kurs projektowania wzorów na tkaniny w formie praktycznego e-booka
  • wideo, z którego dowiesz się, jak ułożyć elementy w raport w programie Adobe Photoshop
  • zestaw 5 mockupów, dzięki którym w profesjonalny sposób zaprezentujesz swoje projekty wzorów na różnych produktach
  • wideo, z którego dowiesz się, jak korzystać z mockupów w programie Adobe Photoshop
  • możliwość indywidualnej konsultacji Twoich projektów wzorów, co pomoże Ci się rozwinąć szybciej.

FAQ

Nie, kurs stworzyłam przede wszystkim dla kreatywnych osób, które uwielbiają stworzyć piękne rzeczy własnymi rękami. Elementy wzoru możesz stworzyć dowolną techniką. Nie musisz od początku malować dzieł sztuki. Projekt wzoru możesz wykonać również z prostych elementów. 

Tak, możesz otrzymać fakturę za zakup kursu. Wystarczy, że do mnie napiszesz. 

Elementy, z których powstanie Twój projekt wzoru możesz stworzyć wykorzystując dowolną technikę. Możesz je namalować akwarelami, farbami olejnymi lub innymi, narysować kredkami, cienkopisami, flamastrami, a także ołówkiem lub wykonać bezpośrednio w programie graficznym.

Jestem pewna, że sam proces projektowania wzoru przyniesie Ci wiele radości. Uczucie, kiedy widzisz efekt swojej pracy, jest niesamowite. Możesz wykorzystać swój projekt do wydrukowania tkaniny z własnym wzorem, którą wykorzystasz dla siebie – uszyjesz z niej coś pięknego lub dla swojej marki – stworzysz niepowtarzalny produkt, który zachwyci klientów. Możesz traktować projektowanie wzorów jako pasję, dodatkowe źródło dochodów lub rozpocząć karierę projektanta, jeżeli tylko o tym marzysz.

Nie. W moim kursie pokazuję, gdzie znajdują się potrzebne narzędzia oraz tłumaczę, jak ich używać. Poczujesz się komfortowo bez względu na to, czy korzystałaś kiedyś z programu Adobe Photoshop lub innego programu graficznego. 

Nie, możesz pobrać bezpłatnie wersję testową programu i stworzyć swój pierwszy projekt wzoru. Możesz również pracować w innym, bezpłatnym programie, który ma potrzebne narzędzia do stworzenia wzoru. Moje kursantki tworzyły swoje projekty wzorów w różnych programach – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Gimp, Corel i innych.

Materiały dodatkowe