Strona sprzedażowa - Kurs malowania akwarelami - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Marzysz o tym, żeby nauczyć się malować akwarelą kwiaty i rośliny? Chcesz poznać postawy malowania akwarelami oraz różne techniki?

Mój kurs malowania botanicznych ilustracji akwarelowych w formie e-booka stworzyłam dla osób takich, jak Ty. Pokażę Ci, jak krok po kroku namalować kompozycję dwóch kwiatów — anemonów. Powiem Ci, jakie artykuły do malowania akwarelami będą Ci potrzebne. Podpowiem Ci, jakie kolory farb warto wybrać na początek. Nauczysz się przygotowywać miejsce pracy, pracować z referencją oraz tworzyć atrakcyjną kompozycję. Opowiem Ci, jak mieszać i dobierać kolory. Nauczysz się malować techniką mokre na mokrym, mokre na suchym oraz dziesięcioma innymi. Na koniec opowiem Ci, jak uzyskać fakturę oraz namalować tło. Przedstawioną w kursie ilustrację anemonów będziesz mogła odtworzyć, używając wskazanych kolorów i postępując według podanych instrukcji.

Chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku malować akwarelą botaniczne ilustracje akwarelowe – kwiaty i rośliny? Ten kurs jest dla Ciebie!

Ebook

Czego się nauczysz?

Podstawy

 • Jak przygotować miejsce pracy do malowania akwarelami
 • Jakie akcesoria są potrzebne, aby namalować botaniczną ilustrację akwarelową
 • Jak stworzyć szkic, co warto zaznaczyć
 • Jakie kolory farb akwarelowych kupić na początek

Teoria

 • Jak stworzyć atrakcyjną kompozycję kwiatów i roślin
 • Jak mieszać kolory
 • Jak modyfikować odcień dowolnego koloru
 • Jak modyfikować nasycenie dowolnego koloru

Technika

 • Jak malować techniką mokre na mokrym
 • Jak malować techniką mokre na suchym
 • Dwunastu technik malowania akwarelą
 • Jak uzyskać plamę z wyraźną fakturą
 • Jak namalować łodygę

Praktyka

 • Jak krok po krok namalować akwarelą kwiaty
 • Jak namalować pierwsze plamy
 • Jak malować cienie
 • Jak malować detale
 • Jak uzyskać większy kontrast
 • Jak namalować tło

Opinie

Czytałam też e-booka i jestem nim zachwycona. Wszystko jasno klarownie wyjaśnione i opisane.

Justyna

Gorąco polecam wszystkim kurs stworzony przez utalentowaną Zuzię z pracowni Merely Susan! Ten zakup był moim pierwszym krokiem w nauce sztuki surface pattern design i dał mi ogromne wsparcie w mojej nowej przygodzie. Wszystko opisane jest krok po kroku w prosty, przystępny i wyczerpujący sposób, który nie powinien sprawić kłopotu nawet tym, którzy nie znają programów używanych przy tworzeniu wzorów. Autorka stworzyła przewodnik idealny i przy okazji jest bardzo pomocna odpowiadając na wszelkie dodatkowe pytania, które nasuwają się podczas pracy : ) No i najważniejsza sprawa – chwila, gdy otwiera się paczkę z wydrukiem swojej własnoręcznie zaprojektowanej tkaniny! Bezcenna!

Katarzyna Tomaszewska

E-book był dla mnie bardzo przydatny i dość szybko poszło mi wdrożenie Twoich wskazówek w praktykę. Od kilku miesięcy uczę się projektowania na tkaninach korzystając z Illustratora, więc nauka wzorów przy użyciu Photoshopa, była nowym doświadczeniem i bardzo intuicyjnie mi się pracowało w tym programie. Podoba mi się, że zamieściłaś informacje techniczne wydruku, jaki rodzaj rozdzielczości i sposobu zapisu projektu jest najlepszy. Jest to przydatne. Opisane krok po kroku punkty tworzenia wzorów, były przejrzyste i chętnie w ten sposób tworzyłam swój projekt. Również temat inspiracji był odświeżający i dał mi nową perspektywę przy tworzeniu wzorów.

Gosia

Bardzo profesjonalna i utalentowana osoba na odpowiednim miejscu. Rozumiała moje pomysły i pięknie przenosiła je na papier. Podczas druku na tkaninie raporty w pełni poprawne tj. na plikach oglądanych na laptopie. Szybka realizacja i bardzo dobry kontakt. Jestem osoba, która szybko zmienia zdanie, ale Zuza posiada wiele cierpliwości i chętnie pomagała.

Ewelina Kowalska | Właścicielka Mom For Baby
O mnie

Cześć!

Nazywam się Zuzanna. Jestem właścicielką pracowni Merely Susan, ilustratorką i projektantką wzorów. Pokazuję, że można pracować i zarabiać, robiąc to, co się kocha. Malowanie akwarelami to moja pasja, a także forma relaksu i medytacji. Proces ten daje mi wiele radości, a każda skończona praca niezwykłą satysfakcję. W mojej pracowni powstają wyjątkowe projekty dla kobiet i ich biznesów. W moim sklepie znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, papeterię oraz inne produkty stworzone z pasją. Swoją wiedzą dzielę się na blogu oraz w kursach, które stworzyłam. W małej pracowni nieopodal lasu maluję akwarelami, projektuję wzory na tkaniny, robię zdjęcia i piję zieloną herbatę z jaśminem.

W e-booku zebrałam wiedzę, której zdobycie zajęło mi przeszło 6 lat. Ty możesz zaoszczędzić czas, zacząć działać od razu i osiągnąć efekty szybciej.

Kurs online, ebook - Jak namalować akwarelą kwiaty i rośliny

Kurs online - Jak namalować akwarelą kwiaty i rośliny w formie e-booka. E-book jest zapisany w formacie PDF i zostanie Ci udostępniony od razu po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie. E-book możesz przeglądać na dowolnym urządzeniu w Internecie, a także pobrać i wydrukować.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziesz mogła podzielić się swoim sukcesem - namalowaną pracą, inspiracją, zadać pytanie, a także poprosić o pomoc i ocenę pracy.

Ten e-book nie poprzestaje na teorii i krótkim opisie jak posługiwać się poszczególnymi technikami, tylko koncentruje się na pokazaniu Ci pewnego procesu malowania. Po jego poznaniu będziesz w stanie namalować dowolną botaniczną ilustrację akwarelową – kompozycję kwiatów i roślin. Poznasz 12 technik malowania akwarelą, które umożliwią Ci tworzenie prac o różnym charakterze. Po ukończeniu kursu poradzisz sobie z namalowaniem każdej rośliny, przechodząc krok po kroku przez etapy malowania zaprezentowane w e-booku. W e-booku zebrałam wiedzę, której zdobycie zajęło mi przeszło 6 lat. Ty możesz zaoszczędzić czas, zacząć działać od razu i osiągnąć efekty szybciej.

Świetnie trafiłaś! Ten kurs malowania akwarelą kwiatów i roślin powstał z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z malarstwem akwarelowym. Dzięki wiedzy i konkretnym wskazówkom zawartych w tym e-booku unikniesz frustracji i popełnienia wielu błędów. Nauczysz się, jak przygotować miejsce pracy do malowania akwarelami, jak stworzyć szkic, namalować pierwsze plamy, cienie oraz detale. Pokażę Ci 12 różnych technik malowania akwarelami zaczynając od tych najbardziej podstawowych jak technika mokre na mokrym, czy mokre na suchym. Dowiesz się, jak stworzyć atrakcyjną kompozycję i krok po kroku namalować botaniczną ilustrację akwarelową.

Możesz opłacić kurs przelewem tradycyjnym – dane do przelewu zostaną przesłane na adres email, który użyjesz do złożenia zamówienia lub poprzez PayPal. Jeżeli masz jakieś pytania na temat płatności napisz na mój adres email: merelysusan.info@gmail.com.

Tak, napisz dane swojej firmy w polu imię lub dodaj je w notatce do zamówienia. Jeżeli musisz zmienić dane na rachunku, napisz proszę na email: merelysusan.info@gmail.com.