Kolekcja wzorów na tkaniny na wiosnę-lato 2021 - Merely Susan

Kolekcja wzorów na tkaniny na wiosnę-lato 2021

Jest koniec grudnia, a ja właśnie zamknęłam kolekcję tkanin na wiosnę-lato 2021. Kiedy zaczęłam pracę nad tą kolekcją wzorów, wiedziałam, że chcę wrócić wspomnieniami do tego, za czym chyba wszyscy tęsknimy po kilku miesiącach pandemii i siedzenia w domu z dala od tego, co kochamy oraz osób, na których nam zależy – do beztroski.

Zapraszam Cię do obejrzenia projektów wzorów, które będą dostępne do kupienia na licencję oraz na zamówienie na tkaninach i dzianinach. Druga część tej kolekcji wzorów pojawi się już niedługo i będzie przeznaczona na produkty tj. tapety, czy tekstylia domowe oraz materiały – tkaniny i dzianiny na metry w moim sklepie. Mam nadzieję, że moje wzory zainspirują Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego!

 

 

Całe życie mieszkałam obok puszczy, a przez okno w moim pokoju widziałam łąkę pełną kwiatów polnych. Zaraz po tym, jak przeprowadziłam się do dużego miasta, zaczęła się pandemia, a ja nie mogłam znaleźć sobie miejsca w nowym mieszkaniu.

Może właśnie dlatego beztroska kojarzy mi się z przebywaniem w naturze. Postanowiłam stworzyć kolekcję dla osób, które tak jak ja potrzebują mieć więcej naturalnych, przyjemnych w dotyku materiałów oraz motywów kwiatów i roślin w przestrzeni, w której żyją na co dzień.

 

 

Wzory na wiosnę-lato 2021 to opowieść o owocach i zwierzętach leśnych, a także łące pełnej kwiatów polnych i ziół. Paleta kolorów tej kolekcji to przede wszystkim ciepłe barwy – zielenie, żółcienie, czerwienie i brązy.

Znajdziesz w niej hasające po lesie zające, ziele krwawnika, białe anemony, kwiaty i owoce truskawki oraz koniczyny. Mam nadzieję, że materiały ze wzorami z tej kolekcji i produkty z nich uszyte staną się piękną częścią Twojej codziennością.

 

 

 

Istnieje możliwość licencjonowania wzorów z kolekcji wiosna-lato 2021 oraz zamówienia gotowych tkanin i dzianin z ich nadrukiem. Od tygodni zbierałam próbki i testowałam materiały od różnych drukarni i farbiarni.

W Nowym Roku chcę zaoferować wysokiej jakości usługę i szeroki wybór materiałów – od tkanin bawełnianych i lnianych po dzianiny dla pracowni krawieckich, właścicieli własnych marek odzieżowych, projektantów, sklepów z tkaninami i tekstyliami oraz innych firm.

 

 

Jeżeli chcesz licencjonować projekty z tej kolekcji lub odebrać pełen katalog dostępnych wzorów wraz z cennikiem tkanin i dzianin dla zamówień hurtowych, napisz do mnie wiadomość na: merelysusan.info@gmail.com i opowiedz o pięknym projekcie, który możemy wspólnie stworzyć. Do usłyszenia!

One Comment

23 grudnia, 2020 7:57 pm

Zajączkowy i prawnik są the jest!

Leave a Reply