Choose language:

Kolekcja Powrót do procesu

23/07/2021
By Merely Susan
Pracę jako projektantka wzorów rozpoczęłam w 2016 roku. Od tego czasu wiele się nauczyłam nie tylko na temat projektowania wzorów, ale również prowadzenia własnego biznesu. Pomimo tego, że cały czas rozwijałam się jako projektantka i stawiałam kolejne kroki, aby stworzyć piękną markę, pierwsze miesiące w 2021 roku były dla mnie chwilą, aby zwolnić.
Musiałam podjąć trudne, ale ważne decyzje, aby odpuścić to, co już dłużej mi nie służy. Nazwa kolekcji “Powrót do procesu” pojawiła się nie bez powodu. To podkreślenie dwóch ważnych decyzji. Pierwszej, aby prowadzić prosty biznes, w którym mam przestrzeń na robienie tego, co ma dla mnie znaczenie i drugiej, aby organicznie rozwijać moją markę.
Nie zawsze miałam na twórczy proces tyle czasu, ile bym chciała. Wiem jednak, że to właśnie on jest sercem mojej marki. Sprawia, że za projektami wzorów i produktami, które powstają w mojej pracowni, kryje się głębsza narracja. Powolny proces pozwala mi odpowiedzieć piękne historie i podzielić się nimi z innymi. Niech nowa kolekcja będzie na to subtelnym dowodem.

 

Opowieść o poszukiwaniu ukojenia

Zawsze chciałam, aby pracownia Merely Susan była miejscem, w którym powstają projekty wzorów o prostej estetyce i przedmioty z głęboką narracją. Są, inspirowane tym, co bliskie mojemu sercu – przede wszystkim naturą i prostymi, codziennymi rytuałami.

Uwielbiam opowiadać piękne historie, ale również zachęcać do bardziej uważnego życia. Kolekcja “Powrót do procesu” to opowieść o trudnym momencie, w którym zatrzymujemy się, aby pomyśleć, co ma dla nas znaczenie i co już dłużej nam nie służy.

To opowieść o podróży, podczas której zastanawiamy się, co kochamy i za czym tęsknimy. To trudny czas, w którym podejmujemy decyzje, z czego zrezygnować, aby móc stworzyć miejsce na nowe, piękne rytuały, które wypełnią naszą codzienność spokojem.

Jestem wdzięczna, że mogę na co dzień tworzyć i dzielić się tym z innymi. Pomimo wielu trudności związanych z prowadzeniem własnego biznesu, cieszę się, że mam przestrzeń, aby móc zaprojektować dla innych coś pięknego i wartościowego.

 

 

 

Kolekcja „Powrót do procesu”

Zawsze pasjonował mnie proces projektowy, a kolekcja “Powrót do procesu” opowiada o tym, co bliskie mojemu sercu, czyli procesie projektowania wzorów na tkaniny.

Projekty wzorów z motywami kwiatów – Vintage Rose (Róża Vintage), Jasmine Flowers (Kwiaty Jaśminu) i Winter Mist (Zimowa Mgiełka), powstały z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych. Delikatne tła w pastelowych kolorach dodają im subtelności.

 

 

 

Kolekcja „Powrót do procesu”

Nowa kolekcja to reprodukcje moich ilustracji akwarelowych – fragmentów wzorów. To również tkaniny, tapety i papeteria z nadrukiem gotowych projektów wzorów.

Inspiracje do stworzenia kolekcji znalazłam w naturze, ale nie bez powodu pojawia się w niej dużo kwiatów. Przypominają mi one o beztroskim dzieciństwie i domu rodzinnym. Kwiaty potrafią ukoić moje zmysły nawet w najbardziej stresujący dzień.

 

Kolekcja tkanin bawełnianych

 

 

Reprodukcje ilustracji akwarelowych

 

Tapety na zamówienie

 

 

Papeteria we wzory

 

Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli ten wpis okazał się dla Ciebie inspirujący i wartościowy, zostańmy w kontakcie! Kliknij tutaj i zapisz się na newsletter mojego studia, aby nie przegapić kolejnych artykułów na moim blogu. Życzę Ci pięknego, spokojnego dnia, Zuzanna – właścicielka pracowni Merely Susan.

Related Stories

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.