Jak zostać projektantem wzorów - Merely Susan

Jak zostać projektantem wzorów

Cześć! W tym artykule opowiem Ci, jak wygląda ścieżka projektanta wzorów. Jeżeli od jakiegoś czasu marzysz o tym, aby wrócić do twórczego procesu, albo chcesz uzyskać dochód ze swoich kreatywnych działań, to podzielę się z Tobą wiedzą, od czego zacząć.

Zanim zaczniemy tę lekcję, chcę Ci przypomnieć, że jeszcze tylko przez kilka godzin – dziś do 23:59 możesz dołączyć do II edycji mojego kursu online: Zostań projektantem wzorów w promocyjnej cenie na hasło: kursprojektanta.

Do 2021 roku kurs nie będzie dostępny w niższej cenie! Możesz wybrać moduł I – 15 lekcji na temat procesu projektowania wzorów za 199 zł 249 zł, Moduł II – 15 lekcji na temat pracy projektanta wzorów za 199 zł 249 zł albo pakiet za 399 zł 449 zł.

 

Dowiedz się więcej → lub zapisz się →

Wróć do pięknego, twórczego procesu albo zacznij zarabiać, robiąc to, co kochasz!

Pierwszy etap na ścieżce kreatywnego twórcy jest magiczny, ponieważ nasze marzenia mogą zaprowadzić nas w piękne miejsce. Aby pięknie wzrastać jako kreatywny twórca, daj sobie na to przyzwolenie – uwierz, że dzięki systematycznej pracy i konsekwentnym działaniom jesteś w stanie dojść do miejsca, o którym marzysz.

Na samym początku skup się jednak na pięknym procesie – sercu Twojej marki, a także rozwoju warsztatu. Pierwszy moduł kursu online: Zostań projektantem wzorów, jest poświęcony nauce projektowania wzorów.

Dowiesz się z niego, jak stworzyć wyjątkowy pomysł na projekt wzoru oraz jak wygląda proces projektowy. Nauczysz się również obsługi niezbędnych narzędzi do stworzenia projektu wzoru w programie Adobe Photoshop. Jeżeli chcesz zostać projektantem wzorów, to są podstawy, od których powinnaś zacząć.

Zobacz projekty, które stworzyły moje kursantki Iwona z @rozmajona, Julia z @juliaznam_studio, Patrycja z @pracownia_u_pati i Weronika z @weronika.braun podczas I edycji kursu.

 

 

Jeżeli rozpoczniesz ścieżkę projektanta wzorów i opanujesz podstawy, kolejnym krokiem będzie stworzenie pięknej marki. Branding marki to nie tylko logo, ale również, albo przede wszystkim wszystkie działania, dzięki którym klient ma pewne przeczucie na temat produktu lub usługi, które oferujemy.

Jeżeli chcesz uzyskać dochód ze swoich kreatywnych działań, Twoim celem będzie zbudowanie pozycji eksperta, a także zainspirowanie Twoich klientów poprzez pokazanie, jak Twoja twórczość może pomóc im w stworzeniu wyjątkowego doświadczenia i pięknego produktu.

Drugi moduł kursu online: Zostań projektantem wzorów, jest poświęcony umiejętnościom projektanta wzorów. Dowiesz się z niego, jak prezentować projekty wzorów na gotowych produktach (tworzyć mockupy), przygotować portfolio, wycenić swoje usługi i stworzyć proces współpracy z klientem.

Te wszystkie działania pozwolą Ci rozpocząć pracę jako projektantka. Podczas kursu opowiem Ci, jak znaleźć klientów i jak uzyskać dochód jako projektantka wzorów. Wiedza i przemyślana strategia pomogą Ci zamienić pasję w dochodową pracę.

Porozmawiamy również o uzyskiwaniu dochodu pasywnego, tworzeniu kolekcji wzorów i produktów. To kolejne elementy i obszary działania, o których można pomyśleć, aby stworzyć zrównoważony biznes kreatywny jako projektant wzorów.

 

 

Stwórz w swoim życiu przestrzeń na twórcze działania i cichy proces!

Dowiedz się więcej → lub zapisz się →

 

Pamiętaj, aby nie wziąć na siebie zbyt dużo zadań na raz. Stwórz rytm pracy zgodny z Twoją kreatywnością, aby pięknie wzrastać i uniknąć wypalenia. Eksperymentuj, aby znaleźć swoją drogę w procesie twórczym i odkryć własny styl.

Możesz dowiedzieć się wszystkiego na własną rękę. Ja po latach pracy jako projektantka wzorów i właścicielka własnego biznesu postanowiłam podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi kreatywnymi twórcami. Dlaczego?

Wiele osób wątpi, czy da radę – obawiają się, że kreatywna praca nie jest dla nich i ciężko na tym zarobić. Nadmiar informacji i rzeczy do zrobienia potrafi przytłoczyć. Ja dzielę się przemyślanym procesem, konkretami i strategią, która sprawdziła się u mnie.

Każdy twórca musi ją dostosować do swoich potrzeb, zasobów i celów, ale wierzę, że może być dobrą podstawą, aby zacząć, uniknąć błędów i osiągnąć rezultat szybciej.

Kurs online: Zostań projektantem wzorów stworzyłam, aby pomóc tym, którzy marzą o stworzeniu pięknego wzoru lub produktu z ich nadrukiem, ale obsługa programów graficznych jest dla nich wyzwaniem, nie wiedzą, jak znaleźć klientów i stworzyć piękny proces.

W lipcu otworzyłam również Merely Susan Pro Group, aby wspierać kreatywnych twórców w tworzeniu strategii dla ich biznesów, aby mogli pracować, robiąc to, co kochają.

 

Małe cuda w mojej pracowni

Jestem szczęśliwa, że udało mi się stworzyć piękną społeczność, z którą mogę dzielić się wiedzą, inspiracjami i motywacją do działania oraz dla której mogę realizować moje projekty.

Na mój newsletter zapisało się już kilka tysięcy kobiet, co jest naprawdę NIESAMOWITE. Mam nadzieję, że treści, które udostępniam, będą dla Ciebie i innych twórców początkiem do pięknych działań i powrotu do procesu.

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że udało mi się podzielić z Tobą czymś wartościowym. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz dołączyć do mojej społeczności i otrzymywać inspirujące wiadomości związane z pracą kreatywnego twórcy oraz dowiedzieć się, jak wygląda praca ilustratora i projektanta wzorów.

No Comments

Leave a Reply

Cześć! Nazywam się Zuzanna, a Merely Susan to moje niezależne studio projektowe.

Jestem projektantką, która specjalizuję się w ilustracji akwarelowej i projektowaniu wzorów. Na blogu dzielę się moim procesem oraz poradami, jak pracować jako projektant i rozwijać własny biznes kreatywny.

Odkryj produkty, które dają początek pięknym rytuałom.
Rozpocznij naukę projektowania i ścieżkę kreatywnego twórcy