Pięknie i kreatywnie - Merely Susan

Kolekcja papeterii świątecznej jest już dostępna w sklepie!

Merely Susan Pro Group to piękna przestrzeń dla osób, które chcą znaleźć w swojej codzienności więcej przestrzeni na proces oraz pasję do tworzenia pięknych rzeczy i ukierunkować swoje działania, aby móc pracować, robiąc to, co kochają.

O MNIE

Witaj! Tutaj Zuzanna.

Jestem projektantką i właścicielką pracowni Merely Susan. Pomagam kreatywnym twórcom zdobyć umiejętności i wiedzę dotyczącą prowadzenia własnego biznesu kreatywnego, aby mogli pracować, robiąc to, co kochają. Zapraszam Cię do rozpoczęcia kreatywnej szkoły!

Co miesiąc w Pięknie i kreatywnie

Warsztaty

Szkolenia, podczas których zdobędziesz wiedze na temat pracy projektanta i dowiesz się, jak na różnych etapach rozwijać swój biznes kreatywny.

Materiały dodatkowe

Karty pracy, materiały do organizacji, listy zadań, poradniki i inne zasoby, dzięki którym przełożysz zdobytą wiedzę na skuteczną strategię.

Kreatywne wyzwania

Zadania publikowane w prywatnej grupie, podczas których będziesz mogła podzielić się swoimi pomysłami i uzyskać wsparcie – moje i społeczności.

Przeglądy twórczości

Przeglądy twórczości i portfolio organizowane w prywatnej grupie na Facebooku pomogą Ci rozwijać warsztat i stać się bardziej pewnym siebie twórcą.

Spotkania Q&A

Osoby należące do Pięknie i kreatywnie w dowolnym momencie mogą zadać pytanie (w grupie lub poprzez specjalny formularz) i uzyskać moje indywidualne wsparcie podczas spotkań Q&A.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do społęczności Pięknie i kreatywie!

Zapisy do Pięknie i kreatywnie odbywają się tylko dwa razy w roku. Zarejestruj się, aby otrzymać wiadomość, kiedy zapisy do grupy będą ponownie otwarte.