Merely Susan Pro Group - Merely Susan

Witaj w Merely Susan Pro Group!

W Merely Susan Pro Group dowiesz się, jak rozwinąć własny biznes kreatywny i pracować jako projektantka. To piękna przestrzeń dla kreatywnych twórców, którzy na co dzień chcą robić to, co kochają oraz prowadzić dochodowy i zrównoważony biznes.


Zapisy do Merely Susan Pro Group trwają do tylko do końca września!

Dołącz, aby od razu otrzymać dostęp do pełnej wiedzy platformy – warsztatów, materiałów oraz innych zasobów, które pomogą Ci stworzyć strategię działania oraz prywatnej grupy.

Merely Susan Pro Group to piękna przestrzeń dla kreatywnych twórców, którzy chcą pracować, robiąc na co dzień to, co kochają, mieć własny, dochodowy biznes kreatywny, którego sercem jest piękny proces oraz ich pasja do tworzenia.

Czego się nauczysz

W Merely Susan znajdziesz warsztaty, które pomogą Ci rozpocząć piękną ścieżkę kreatywnego twórcy, ukierunkować działania dla pięknego wzoru, stworzyć strategię i plan działania oraz systematycznie pracować nad rozwojem różnych obszarów Twojego biznesu kreatywnego.

 

Jako uczestniczka Merely Susan Pro Group na rok 2020 możesz każdego miesiąca brać udział w nowych warsztatach i na bieżąco realizować zadania razem z innymi kursantkami, a także korzystać ze wszystkich materiałów opublikowanych na platformie w dogodnym dla Ciebie czasie i pracować we własnym rytmie.

Obszary działania

Rozwój

- kreatywne rutyny i rytm pracy
- poszukiwanie własnego stylu
- pewność siebie i motywacja
- ustalanie priorytetów

Warsztat

- projektowanie wzorów
- ilustracja i malarstwo
- programy graficzne

Proces

- planowanie pięknego procesu
- współpraca z klientem
- tworzenie portfolio
- wycena projektów i produktów
- umowy i licencje

Strategia

- branding marki
- planowanie projektów
- zarządzanie projektami
- planowanie sprzedaży

Biznes

- pozyskiwanie klientów
- budowanie społeczności
- media społecznościowe
- marketing i sprzedaż
- tworzenie własnej strony
- prowadzenie sklepu

Czy Merely Susan Pro Group jest dla mnie?

Co otrzymam

Możesz wykupić abonament Merely Susan Pro Group na 1 miesiąc i przedłużać go tak długo, ile będziesz potrzebować. Skorzystaj z korzystniejszych pod względem finansowych pakietów na 3 i 6 miesięcy.

Zapisy trwają tylko do końca września! Potem sprzedaż będzie wyłączona do 2021.

Pomogę Ci rozpocząć piękną ścieżkę projektanta i rozwinąć własny biznes kreatywny!

Jestem ilustratorką, projektantką wzorów i właścicielką niezależnego studia projektowego Merely Susan.

 

Uczę tego, co robię oraz pomagam innym kreatywnym twórcom w tworzeniu strategii marki, dzięki której będą mogli pracować, robiąc to, co kochają.

Już teraz na platformie znajdziesz

Daj swoim marzeniom przestrzeń do pięknego wzrostu!

Abonament na
1 miesiąc za 39 zł

Zostań tak długo, ile będziesz potrzebować!

- dostęp do platformy kursowej na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia ze zniżką 10%,
- dostęp do prywatnej grupy wsparcia

Abonament na
3 miesiące za 99 zł

(2 tygodnie gratis)

- dostęp do platformy kursowej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia ze zniżką 10%,
- dostęp do prywatnej grupy wsparcia

Abonament na
6 miesięcy za 199 zł

(miesiąc gratis)

- dostęp do platformy kursowej na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia ze zniżką 10%,
- dostęp do prywatnej grupy wsparcia

FAQ

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie na adres: merelysusan.info@gmail.com.

Tak. Jeśli w trakcie dokonywania płatności zaznaczysz okienko „Chcę otrzymać fakturę”, to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Po założeniu konta i opłaceniu abonamentu od razu otrzymasz dostęp do platformy, a także wszystkich udostępnionych na niej warsztatów i materiałów. Twoje zgłoszenie do prywatnej grupy zaakceptuję w ciągu 24 godzin.

Do Merely Susan Pro Group możesz dołączyć ko końca września 2020. Kolejna możliwość dołączenia do Pro Group pojawi się w 2021 roku.

Najkorzystniejszą opcją pod kątem finansowym jest wybór dostępu do platformy na okres 6 miesięcy – korzystasz wtedy przez pół roku z dostępu do Pro Group za 199 zł (1 miesiąc gratis) oraz możesz przedłużyć do niego dostęp ze zniżką 10%. Drugą opcją jest pakiet na trzy miesiące – otrzymujesz dostęp do klubu za 99 zł (2 tygodnie gratis) z możliwością przedłużenia po 3 miesiącach ze zniżką 10%. W przypadku, gdy wybierzesz pakiet na jeden miesiąc za 39 zł, korzystasz ze wszystkiego, co przygotowałam dla członków przez miesiąc, a później możesz przedłużyć dostęp do Pro Group na miesiąc, 3 lub 6 miesięcy ze zniżką 10%. Co miesiąc będą pojawiały się nowe materiały dla uczestniczek.

O zbliżającym się wygaśnięciu dostępu do Pro Group przypomnę Ci mailowo. Wówczas będziesz mogła przedłużyć dostęp ze zniżką 10%. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji w terminie, stracisz możliwość zalogowania się na platformę Merely Susan Pro Group. Kolejna okazja, by dołączyć do Merely Susan Pro Group pojawi się w 2021 roku.

Tak, wszystkie materiały oprócz filmów i nagrań audio możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet: karty pracy etc.

Nie, nie masz możliwości otrzymania zwrotu za zakup dostępu do Merely Susan Pro Group. Jest to usługa elektroniczna i kupując ją akceptujesz § 10 Regulaminu i tym samym nie przysługuje Ci prawo zwrotu.