FAQ

Oczywiście. Zamówienie złożone w Sklepie mogę dostarczyć do Polski, a także do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Więcej informacji dotyczących dostępnych sposobów dostawy i kosztów znajdziesz na stronie: Dostawa i zwroty.

Jeżeli interesuje Cię dostawa poza UE np. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady lub Australii, odwiedź mój sklep online dostępny na platformie sprzedażowej ETSY – etsy.com/your/shops/merelysusan.

Cieszę się, że interesuje Cię złożenie zamówienia hurtowego na zakup tkanin z nadrukiem moich autorskich projektów wzorów. Minimalna wielkość zamówienia hurtowego wynosi: 40 m – dla tkaniny bawełnianej; 100 m – dla tkaniny lnianej.

W przypadku tkanin bawełnianych minimalna wielkość zamówienia dotyczy dowolnej liczby wzorów. Możesz zamówić np. 1 wzór x 40 m, 4 wzory x 10 m albo 10 wzorów x 4 m.

Istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości tkaniny ze zniżką np. 20 m tkaniny bawełnianej. W takim przypadku przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę.

W przypadku tkanin lnianych minimalna wielkość zamówienia do rozpoczęcia produkcji to 100 m dla jednego wzoru. Istnieje jednak możliwość zamówienia 2 wzorów po 50 m.

Możesz złożyć zamówienia na mniejszą ilość tkaniny lnianej np. 50 m (1 x 50 m lub 2 x 25 m) w wybranych terminach, a także mniejszej ilości – 25-50 m tkaniny lnianej, która jest dostępna w sklepie ze zniżką.

Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość na adres e-mail: zuzanna@merelysusan.com, aby dopytać o szczegóły, ustalić cenę tkaniny, harmonogram realizacji zamówienia i warunki współpracy.

Uwzględnij w wiadomości informację o wzorach, które Cię interesują, abym mogła sprawdzić, czy istnieje możliwość zamówienia próbek wybranych tkanin. Możesz również sprawdzić, czy są one dostępne do kupienia w sklepie.

Nie mogę się doczekać, aż opowiem Ci więcej o moich tkaninach i pokażę katalog ze wszystkimi wzorami, które możesz zamówić. Czekam na wiadomość od Ciebie. Do usłyszenia wkrótce!

Oczywiście! Mam wieloletnie doświadczenie we współpracy z markami m.in. z sektora odzieży damskiej, tekstyliów dla dzieci oraz produktów do dekoracji wnętrz, a także wiedzę dotyczącą produkcji tkanin. Współpracuję również z firmami tj. CaseApp, czy Wallcolors, dla których licencjonuję wzory na określony procent od sprzedaży.

Gotowe projekty wzorów mogę udostępnić dla Ciebie na licencję niewyłączną za jednorazową opłatą (dla małych firm / w przypadku jednorazowego użycia projektu np. do stworzenia sezonowej kolekcji sukienek) lub ustalony procent od sprzedaży (dla dużych firm / w przypadku sprzedaży ciągłej np. druku tkanin / tapet ze wzorem).

Napisz do mnie i zapytaj o katalog wzorów dostępnych do licencjonowania. Opowiedz mi więcej o swojej marce i warunkach, na jakich Ci zależy – ile wzorów chcesz licencjonować, na jaką ilość różnych rodzajów produktów / na jaką ilość produktów, jak długo chcesz sprzedawać produkty z nadrukiem moich wzorów itd.

W przypadku gotowych projektów wzorów wystarczy, że ustalimy warunki współpracy, a następnie podpiszemy umowę licencyjną. Otrzymasz ode mnie pliki dostosowane do Twoich potrzeb (mogę zmienić dla Ciebie skalę wzoru, a także specyfikację plików do druku).

Mogę również przygotować projekt wzoru na wyłączność dla Twojej marki. Proces projektowy rozpoczyna się od ustalenia Twoich potrzeb, stworzenia ram dla projektu oraz ustalenia warunków współpracy. Następnie tworzymy tablicę inspiracji (moodboard i colorboard). 

Kolejne etapy współpracy zależą od specyfiki projektu. Standardowo jest to przygotowanie propozycji wzorów (szkicu, a potem wzoru w kolorze), wprowadzenie zmian do projektu na podstawie otrzymanych od Ciebie uwag, druk próbny w celu weryfikacji skali wzoru i wybranych kolorów oraz wprowadzenie korekty, jeżeli jest wymagana.

Specjalizuję się w delikatnych wzorach z motywem kwiatów i roślin, przeznaczonych do druku cyfrowego na różnych rodzajach podłoża tj. tkaniny czy tapety. Nie mogę się doczekać, aż dowiem się więcej o Twoim pomyśle na projekt. Czekam na wiadomość od Ciebie. Do usłyszenia wkrótce!

Bardzo chętnie! W pracy łączę artystyczne podejście z realizacją celów biznesowych. Posiadam wiedzę z zakresu zarządzania projektami – budowania koncepcji, zarządzania procesem projektowym, współpracy z produkcją, promocji w mediach i sprzedaży. 

Mam również wieloletnie doświadczenie pracy blisko produkcji oraz współpracy z markami odzieżowymi i tekstylnymi, dlatego mogę pomóc Ci przy wyborze odpowiedniego materiału, opracowaniu palety kolorów oraz wybraniu wzorów do Twojej kolekcji. 

Mogę Cię również wspierać w trakcie procesu, kierować Twoimi decyzjami projektowymi oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. Chętnie dowiem się więcej o Twoim pomyśle oraz pomogę Ci zaplanować pracę nad projektem i proces wdrażania produktów do sprzedaży.

Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość na adres e-mail: zuzanna@merelysusan.com, abym mogła opowiedzieć Ci więcej o tej formie współpracy. Możemy się konsultować poprzez wiadomości wysyłane pocztą elektroniczną lub zaplanować spotkania wideo np. na Zoom.

Oczywiście. Stworzyłam kurs online: Nauka projektowania wzorów od podstaw, który znajdziesz na Serwisie dostępnym pod adresem: merelysusan.thinkific.com. Na stronie kursu znajdziesz szczegółowy opis lekcji i zasobów, które są w nim zawarte oraz informacje dotyczące wymagań technicznych.