Dostawa i zwroty

Dokładam wszelkich starań, by Twoje zamówienie zostało wysłane w ciągu 5 dni roboczych. Proszę, uwzględnij dodatkowy czas na dostarczenie przesyłki. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy będzie to od 1 do 2 dni roboczych dla przesyłek krajowych oraz do 5 dni roboczych dla przesyłek wysyłanych do krajów Unii Europejskiej.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia może być inny dla produktów, które są wytwarzane dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia przez klienta tj. wydruki Giclee oraz tapety, a także w sytuacji składania zamówienia w przedsprzedaży. W takich przypadkach szczegółowe informacje dotyczące terminu realizacji zamówienia znajdziesz w opisie produktu. 

Dostawa

Przesyłki krajowe

 

Przesyłki krajowe wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej – firmy kurierskiej Pocztex bądź usługi paczkomatów InPost. Termin dostawy zależy od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy.

 

  • Kurier Pocztex – czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze; koszt dostawy to 15 zł
  • Paczkomat InPost – czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze; koszt dostawy to 15 zł

 

Przesyłki zagraniczne

 

Realizuję dostawę do wszystkich krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej w przypadku zamówień do 2 kg. Jeżeli Twoja Paczka będzie cięższa, skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia sposobu dostawy.

Czas dostawy zależy od kraju wysyłki i wynosi zazwyczaj do 5 dni roboczych. Możesz śledzić swoje zamówienia za pomocą numeru śledzenia, który zostanie wysłany na e-mail podany podczas składania zamówienia po jego zrealizowaniu.

 

  • Poczta Polska – czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych; koszt dostawy to 25 zł

Zwroty

Możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj mnie o swojej decyzji np. pocztą elektroniczną na adres office@merelysusan.com.

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który znajdziesz jako Załącznik 2 do Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. Wypełniony i wydrukowany dokument możesz wydrukować i dołączyć do przesyłki zwrotnej lub przesłać pocztą elektroniczną.

Zwracany produkt powinien dotrzeć do mnie w ciągu kolejnych 2 tygodni. Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: Zuzanna Rogowska, 01-158 Warszawa, ul. Agawy 9/6. Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest otrzymanie przeze mnie produktu bez śladów użytkowania i uszkodzeń. Proces zwrotu należności rozpoczyna się w chwili, gdy Twoja przesyłka zwrotna dotrze na mój adres. 

Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji w ciągu kolejnych 14 dni.

Dodatkowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz w Regulaminie sklepu (§ 12) oraz w Załączniku nr 1 do Regulaminu. Proszę, sprawdź, kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.