Wzory - Baza wzorów - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Baza Wzorów

Miejsce, w którym kupisz autorskie projekty wzorów na tkaniny na wyłączność lub licencję.

Dla kogo?

Dla przedsiębiorczych kobiet, które chcą zaskoczyć swoich klientów nietuzinkowym produktem

Dla osób, które chcą mieć pewność, że podobnego produktu nie stworzy ich konkurencja

Dla właścicielek biznesów związanych z produkcją pościeli, tekstyliów dziecięcych, odzieży i innych

Dla właścicieli internetowych drukarni tkanin, producentów tapet, papeterii i innych

Dla grafików i freelancerów, którzy chcą urozmaicić swoje projekty graficzne i projektowane materiały identyfikacji wizualnej

Dla miłośników ilustracji akwarelowych

Galeria wzorów

FAQ

Jak mogę kupić projekt wzoru?

Wybierz projekt wzoru, który najlepiej pasuje do Twojej marki i produktu, który chcesz stworzyć. Wybierz rodzaj licencji. Napisz do mnie, żeby ustalić cenę i warunki licencji. Przygotuję dla Ciebie bezpłatnie wizualizacje wzoru na produktach, które chcesz stworzyć bez względu na to, czy zdecydujesz się kupić projekt wzoru, czy nie. Po podpisaniu umowy licencyjnej wystawię dla Ciebie fakturę lub rachunek. Po jego opłaceniu prześlę dla Ciebie poprawnie przygotowane pliki do druku.

Czy mogę liczyć na wsparcie?

Tak. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą dotyczącą nadruku własnych projektów wzorów na tkaninach. Pomogę w kontakcie z drukarnią. Przygotuję wizualizacje wybranego projektu wzoru na produktach, które chcesz stworzyć. Pomogę dopasować odpowiedni rozmiar raportu. Przygotuję pliki do druku według wytycznych, które dostaniesz z drukarni, z którą będziesz współpracować.

Jakie są dostępne rodzaje licencji?

Wybrany projekt wzoru możesz kupić na wyłączność, na licencję standardową z wyłącznością lub na licencję standardową bez wyłączności.

 

Wybierz rodzaj licencji który najbardziej Ci odpowiada i ustaw opcję sortowania galerii powyżej na podstawie wybranej licencji.

 

Informacje na temat dostępnych rodzajach licencji na wybrany projekt wzoru przeczytasz w jego opisie po kliknięciu zdjęcia w galerii powyżej.

Co oznacza licencja na wyłączność?

Licencja na wyłączność oznacza, że po jej wykupieniu tylko Ty będziesz mogła korzystać z projektu wzoru. Zdjęcie wzoru zostanie usunięte z galerii wzorów powyżej, a wzór nie będzie dostępny do kupienia dla innych klientów.

 

Licencja na wyłączność umożliwia eksploatowanie wzoru dożywotnio, na dowolnej ilości rodzajów produktów, bez ograniczeń dotyczących ilości wyprodukowanych i sprzedanych produktów z wykorzystaniem zakupionego wzoru.

 

Dostaniesz ode mnie fakturę lub rachunek na zakupioną licencję, a także umowę licencyjną.

Co oznacza licencja standardowa bez wyłączności?

Licencja standardowa bez wyłączności oznacza, że projekt wzoru będzie dostępny dla innych klientów. Wzór nie zostanie usunięty z galerii wzorów powyżej.

 

Licencja standardowa bez wyłączności umożliwia eksploatowanie wzoru – produkowanie i sprzedaż produktów z jego użyciem przez okres 2 lat, na dowolnej ilości rodzajów produktów, z ograniczeniem ilości wyprodukowanych i sprzedanych produktów z wykorzystaniem zakupionego wzoru do 5000 sztuk.

 

Dostaniesz ode mnie fakturę lub rachunek na zakupioną licencję, a także umowę licencyjną.

 

Po skończeniu się licencji będziesz ją mogła przedłużyć na atrakcyjnych warunkach lub zrezygnować.

Co oznacza licencja standardowa z wyłącznością?

Licencja standardowa z wyłącznością oznacza, że projekt wzoru nie będzie dostępny dla klientów z tej samej branży, co Twoja. Kupując ten rodzaj licencji unikniesz konkurencji. Wzór nie zostanie usunięty z galerii wzorów powyżej.

 

Licencja standardowa z wyłącznością umożliwia eksploatowanie wzoru – produkowanie i sprzedaż produktów z jego użyciem przez okres 2 lat, na ograniczonej ilości rodzajów produktów – ustalonych i uwzględnionych w umowie, z ograniczeniem ilości wyprodukowanych i sprzedanych produktów z wykorzystaniem zakupionego wzoru do 5000 sztuk.

 

Dostaniesz ode mnie fakturę lub rachunek na zakupioną licencję, a także umowę licencyjną.

 

Po skończeniu się licencji będziesz ją mogła przedłużyć na atrakcyjnych warunkach lub zrezygnować. Po zrezygnowaniu z przedłużenia licencji, wzór będzie dostępny do kupienia dla klientów z Twojej branży.

Czy mogę zamówić projekt wzoru według własnego pomysłu?

Tak. Napisz do mnie i opowiedz mi o swoim pomyśle. Przygotuję dla Ciebie wycenę wzoru oraz harmonogram współpracy.

Czy mogę kupić licencję standardową na projekt wzoru według własnego pomysłu?

Tak. Możesz kupić wzór według własnego pomysłu na licencję standardową z wyłącznością lub bez wyłączności. Wzór zostanie dodany do galerii wzorów powyżej i będzie do kupienia dla innych klientów.

Jak wygląda proces projektowania wzoru?

Projektowanie wzoru zaczynam od zapoznania się z pomysłem klienta, a następnie opracowuję motyw, elementy i kolorystykę wzoru. Na tej podstawie przygotowuje moodboard projektu.

 

Po zaakceptowaniu moodboardu przez klienta przechodzę do części projektowej. Tworzę szkice elementów, maluję ilustracje akwarelowe, skanuję i obrabiam je w programie graficznym. Następnie przygotowuję dla klienta propozycję wzoru.

 

W cenie wzoru oferuję 1 korektę wzoru. Oznacza to, że jeżeli pierwsza propozycja nie przypadnie do gustu klienta, tworzę drugą, uwzględniając sugestie klienta. Jeszcze raz tworzę szkice, które przesyłam do klienta do zaakceptowania i robię ich korektę w razie potrzeby. Maluję ilustracje akwarelowe i przygotowuję propozycję wzoru. Mogę również domalować dodatkowe elementy lub zmienić konkretne elementy, które nie przypadną do gustu klienta. Każda kolejna korekta wzoru, która wymaga malowania ilustracji od nowa, jest dodatkowo płatna.

 

W cenie wzoru oferują dowolną ilość modyfikacji wzoru. Modyfikacje wzoru to zmiana ustawienia elementów, zmiana koloru tła, korekta kolorów poszczególnych elementów, korekta nasycenia kolorów elementów wzoru i inne zmiany, które nie wymagają malowania ilustracji akwarelowych od nowa.

 

Po zaakceptowaniu projektu wzoru przez klienta tworze wizualizacje projektu wzoru na produktach, które chce stworzyć. Pomagam mu dopasować odpowiedni rozmiar raportu do druku.

 

Po podpisaniu umowy licencyjnej i opłaceniu faktury lub rachunku wysyłam potrzebne do druku pliki, przygotowane według wytycznych otrzymanych z drukarni, z którą klient będzie współpracował.

Ile trwa proces projektowania wzoru?

Czas realizacji poszczególnych etapów projektowych rozpisuję dla klienta w harmonogramie. Czas realizacji na projekt wzoru zależy od tego, ile projektów realizuje w danym czasie, a także od tego, jaki czas na realizacje projektu ma klient. Czas realizacji wynosi zazwyczaj od 5 do 10 dni roboczych.

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Możesz otrzymać fakturę lub rachunek na zakup wzoru.

Czy otrzymam umowę licencyjną?

Tak, podpiszemy umowę licencyjną na podstawie warunków, które ustalimy.

Jesteś zainteresowana kupieniem wzoru?

       Napisz do mnie, żeby ustalić warunki licencji lub umów się na darmową 15 minutową konsultację.
Lista osób zainteresowanych

Dowiedz się pierwsza!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych projektami wzorów, które powstają w pracowni Merely Susan. Dowiedź się pierwsza, kiedy nowy wzór pojawi się w Bazie Wzorów. Otrzymuj informacje o nowych projektach oraz atrakcyjnych ofertach na zakup projektów wzorów na wyłączność lub licencję.