Zaprojektowane z pasją w małej pracowni i starannie wykonane przez polską firmę

Tkaniny bawełniane

Tkaniny Merely Susan to naturalne materiały, ręcznie malowane wzory z piękna historią, harmonijne palety kolorów i zakorzenione w naturze motywy. Cechuje je spokojna i ponadczasowa estetyka oraz przemyślane detale.

 

Bawełna 121 g

 

Tkanina bawełniana dostępna do kupienia na metry w sklepie Merely Susan to produkt, który został zaprojektowany z pasją w małej pracowni i starannie wykonany przez polską firmę. Tkanina to w 100% bawełna certyfikowana Oeko-Tex Standard 100.

 

Jej maksymalna szerokość to 147 cm, a gramatura 121 g/m². Zmiana wymiarów po pierwszym praniu wynosi 2-5%. Liczba nitek osnowy i wątku na 1 dm wynosi 302 × 272 nitki. Zmiana wymiarów po pierwszym praniu to ok. -1,0% z długości i -2,5% z szerokości

 

Delikatny, przyjemny w dotyku materiał jest łatwy do szycia i uniwersalny. Sprawdzi się do uszycia pościeli, odzieży damskiej i dziecięcej, akcesoriów, tekstyliów do domu, a także zabawek dla niemowląt. 

 

Tkanina posiada wysokiej jakości nadruk ręcznie malowanego wzoru, który został naniesiony na materiał za pomocą pigmentów wodnych, certyfikowanych GOTS 6.0 i Oeko-Tex 100 w klasie I i II oraz utrwalony ciepłym powietrzem (bez użycia wody i substancji chemicznych). 

Sprzedaż na metry

W sklepie Merely Susan znajdziesz tkaniny bawełniane, dostępne w sprzedaży na metry.

Sprzedaż hurtowa

Tkaniny bawełniane są dostępne w atrakcyjnej cenie dla pracowni oraz w sprzedaży hurtowej dla firm.

Dostępne produkty

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.