Sklep - wysyłka i zwroty - Pracownia ilustracji akwarelowych

Dołącz do społeczności Merely Susan i otrzymuj moje inspirujące i pełne wiedzy wiadomości.

 

Odbierz prezenty, które dla Ciebie przygotowałam oraz rabat 15% na pierwsze zakupy w sklepie.

Instagram

Bądź na bieżąco!

Warunki wysyłki

Cena wysyłki zależy od gabarytu produktów.

 

Gabaryt A – plakaty do formatu A4, papeteria, notesy.

Gabaryt B – plakaty większe niż format A4.

Gabaryt C – tkaniny i tapety drukowane na zamówienie.

 

W sklepie Merely Susan dostępne jest pięć form wysyłki.

 

1. Poczta polska list zwykły

A – 6 zł

B – brak możliwości

C – brak możliwości

2. Poczta polska list polecony z możliwością śledzenia przesyłki (po nadaniu przesyłki wysyłam do klienta numer listu przewozowego)

A – 8 zł

B – 12 zł

C – 12 zł

3. Pocztex kurier 48h

A – 18 zł

B – 18 zł

C – brak możliwości

4. FedEx kurier – 20 zł

5. Odbiór osobisty w siedzibie firmy (po wcześniejszym kontakcie) – 0 zł

Czas wysyłki

Staramy się, aby czas realizacji zamówienia był możliwe jak najkrótszy. Zgodnie z obowiązującym prawem mamy na to maksymalnie 14 dni, jednak staramy się wysyłać zamówienia tak szybko, jak to tylko możliwe – najczęściej w ciągu 24h – 48h* od złożenia zamówienia.

 

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby paczka dotarła do Ciebie jak najszybciej, wybierz opcję wysyłki kurierem.

 

1 dzień – zaksięgowanie wpłaty

2 dzień – wydruk listu przewozowego i zapakowanie paczki

3 dzień – odebranie paczki przez kuriera

4 dzień – dostarczenie przesyłki do klienta

 

*Czas wysyłki tkanin i tapet drukowanych jest inny niż produktów fizycznych. Tkaniny i tapety są drukowane na specjalne zamówienie klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 tygodnie.

Zwroty i reklamacje

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość. Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny*. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Oświadczenie mogą Państwo przesłać:

pisemnie na adres: Merely Susan ul. Armii Poznań 17 05-092 Łominki

w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: merelysusan.info@gmail.com


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Merely Susan ul. Armii Poznań 17 05-092 Łominki, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

*Zwrotom nie podlegają tkaniny i tapety drukowane. Są to produkty tworzone na specjalne zamówienie klienta.