Branding - Merely Susan

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera Merely Susan. Dołącz do społeczności kobiet, które doceniają piękne rzeczy.

Odbierz prezenty, które dla Ciebie przygotowałam, darmowe materiały do rozwoju marki oraz rabat 15% na pierwsze zakupy w sklepie.

[mc4wp_form id="4303"]

Zobacz kulisy mojej pracowni

Jak możemy Ci pomóc?

Pomożemy Ci zrealizować marzenie o pięknej identyfikacji wizualnej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy parą pasjonatów grafiki. W naszym studio łączymy twórczy proces projektowy z przemyślaną koncepcją. Lubimy proste i minimalistyczne projekty, które są odzwierciedleniem wartości i celów marki, z którą współpracujemy. Wierzymy, że każdy pomysł na biznes zasługuje na piękną grafikę.

Usługi projektowe

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projekt logo, który zapewni dobry start Twojej marce.

Projekt brandingowy, dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji.

Wszystkie elementy graficzne, które są Ci potrzebne.

Skonsultować Twój pomysł na identyfikację wizualną.

Jesteś zainteresowana współpracą? Zapoznaj się z ofertą projektową poniżej i napisz do nas!

FAQ

Dlaczego warto zamówić identyfikację wizualną dla Twojej marki?

Wśród tak dużej konkurencji na rynku trudno się wyróżnić. Dobry projekt identyfikacji wizualnej jest pierwszą rzeczą, na która należy zwrócić uwagę. Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby Twoja marka została dostrzeżona i jak najlepiej opowiedziała o wartościach, które chce przekazać swoim klientom.

Jak wygląda proces projektowy logo?

Proces projektowy rozpoczynamy od wysłania briefu lub wywiadu, który pomaga nam określić wymagania klienta oraz cel projektu. Ustalamy kolorystykę marki i wymieniamy się materiałami graficznymi, żeby przyjąć odpowiednią stylistykę projektowanych elementów. Drugiem etapem jest stworzenie szkiców logo i przesłanie ich do klienta. W sytuacji gdy kilent nie bedzię zadowolony z żadnego projektu powtarzamy ten etap. Po zaakceptowaniu jednego projektu przechodzimy do obróbki komputerowej. W trzecim, ostatnim etapie wspólnie z klientem pracujemy nad finalną wersją logo aż do zadowalającego efektu. Tworzymy wizualizację logo na produktach i ustalamy specyfikację plików. Po opłaceniu proejktu wysyłamy wszystkie pliki.

Jak wygląda proces projektowy pozostałych elementów graficznych?

Proces ten przypomina drugi i trzeci etap projektowania logo. Jednak szkice wykonywane są już w formie układów na komputerze.

Kiedy można rozpocząć z nami współpracę?

Zawsze umawiamy się z klientem na konkretną datę rozpoczęcia projektu. Jak będziemy mieli wolny termin to pracę nad projektem możemy zacząć natychmiast!

Jaki jest czas realizacji zlecenia?

Projekt samego logo to zazwyczaj 1-2 tygodnie. Czas ten może się jednak wydłużyć w zależności od ilości korekt klienta do projektu.

Od czego zależy cena pakietu premium?

Cena pakietu premium zależy od stopnia jego złożoności, czyli ilości i rodzaju projektowanych elementów graficznych. Na początku współpracy zawsze ustalamy koszty projektu i szacujemy czas potrzebny na jego realizację.

Co jeśli projekt logo mi się nie spodoba?

Odpowiedź znajdziesz pod pytaniem – „Jak wygląda proces projektowy logo?”.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Uważamy, że każda marka zasługuje na piękną identyfikację wizualną. Zrobimy co w naszej mocy, żeby zrealizować marzenia naszych klientów!

Opowiedz nam o swoim pomyśle!

[contact-form-7 404 "Not Found"]