Wzory – baza wzorów – Merely Susan

Zapisz się do newslettera!

Odbierz darmowe materiały, które dla Ciebie przygotowałam.

Jak kupić projekt wzoru?

1. Wybierz projekt z galerii dostępnych wzorów

Numer wzoru znajdziesz w opisie po kliknięciu w wybrany wzór.

4. Dostosuj rozmiar raportu.

Pomogę Ci dopasować odpowiedni rozmiar wzoru, żeby jak najlepiej prezentował się na produkcie, który tworzysz. Prześlę Ci wizualizacje różnych rozmiarów raportu na Twoim produkcie.

Zastanów się czy wolisz kupić wzór na wyłączność, czy wystarczy Ci licencja standardowa. Negocjuj cenę, jeżeli zdecydujesz się kupić więcej niż jeden wzór.

5. Opłać fakturę.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów dostaniesz ode mnie fakturę.

Napisz do mnie wiadomość, żeby zarezerwować wybrany wzór. Podaj numer wzoru oraz rodzaj wybranej licencji.

6. Odbierz pliki.

Przygotuję dla Ciebie wszystkie potrzebne pliki. Specyfikację plików do druku dostaniesz od drukarni, z którą będziesz współpracować. Standardowo wysyłam pliki w formacie TIFF, trybie kolorów RGB 1998 i rozdzielczości 300 lub 600 dpi oraz w formacie PNG do pokazania w internecie.

Galeria dostępnych wzorów
Kontakt

Napisz do mnie i
zarezerwuj wymarzony wzór.

FAQ

Autorskie projekty wzorów do kupienia na wyłączność lub licencję.

Wzory są stworzone z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych. Własny pattern pomoże Twojej marce wyróżnić się na tle konkurencji i oczaruje klientów.

Jaką licencję wybrać?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby wzór nie trafił w ręce konkurencji, wybierz licencję rozszerzoną. Dzięki niej nabywasz wzór na wyłączność i masz gwarancję, że nikt inny nie stworzy podobnego produktu. To najlepszy wybór, jeżeli chcesz stworzyć stały produkt do swojego sklepu. Licencja standardowa jest tańszym wariantem. Będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcesz stworzyć sezonowy produkt, który zniknie po zmianie kolekcji lub przetestować zainteresowanie klientów na tego typu produkty. Moje wzory nie mają tak dużego zasięgu, dlatego nie musisz się obawiać, że kupując licencję standardową pojawi się mnóstwo podobnych produktów. Licencja standardowa uniemożliwia modyfikacje wzoru. Jeżeli chcesz mieć dostęp do pliku otwartego, zmieniać kolor tła i ustawienie elementów, zdecyduj się na licencję rozszerzoną.

Na czym mogę wydrukować kupiony wzór?

Do zadrukowania powierzchni wzorami stworzonymi z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych będziesz musiała zamówić usługę druku cyfrowego. Wzory możesz drukować na jakichkolwiek tkaninach i rodzajach papieru. W przypadku druku na grubych tkaninach i mocno fakturowanych papierach będziesz musiała zapytać, czy wzór nie jest za delikatny. Przygotuję dla Ciebie pliki pod odpowiednią specyfikację dla każdego materiału, który wybierzesz.

Jak powstają wzory w pracowni Merely Susan?

Każdy wzór powstaje z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych. Do namalowania ilustracji używam wysokiej jakości materiałów – profesjonalnych farb, pędzli i papieru. Każda ilustracja jest skanowana w wysokiej rozdzielczości 300-600 dpi i odpowiednio obrabiana. Więcej o procesie projektowym przeczytasz w artykułach na moim blogu – Blog Merely Susan.

Czy mogę zamówić projekt wzoru według własnego pomysłu?

Jak najbardziej! Możesz zamówić projekt wzoru dostosowany do Twoich potrzeb i kupić go na licencji standardowej lub rozszerzonej. Wystarczy, że do mnie napiszesz i opowiesz mi o swoim pomyśle. Więcej informacji dotyczących projektowania wzorów na zamówienie znajdziesz na stronie – Projekty na zamówienie.

Dla kogo są stworzone wzory?

Wzory stworzone są dla wszystkich, którzy doceniają piękne rzeczy tworzone z pasją. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe i niepowtarzalne produkty, które trafią do serc najbardziej wymagających klientów.

Czy zaprojektowanie wzoru na zamówienie jest droższe niż zakupienie licencji do gotowego projektu?

Nie. Cena projektu zależy od licencji, jaką wybierzesz. Cena licencji standardowej to 150 lub 200 zł. Cena licencji na wyłączność to 600-1200 zł. Zależy ona od ilości, wielkości i szczegółowości elementów oraz czasu pracy, jaki będę musiała poświęcić na zaprojektowanie wzoru według Twojego pomysłu. Zamawiając nowy wzór, nie musisz wykupować go na własność. W przypadku wyboru licencji bez wyłączności będzie on dostępny również dla innych.

Co się dzieje ze wzorem dostępnym na licencji standardowej i rozszerzonej jeżeli ktoś kupi licencję standardową?

To oczywiste! Jeżeli ktoś kupi wzór na licencji standardowej, nie będzie on dostępny na licencji rozszerzonej. Po skończeniu licencji standardowej wzór będzie można ponownie nabyć na wyłączność. Dostaniesz jednak informację, że zostały już kiedyś stworzone produkty z danym wzorem i mogą być one ciągle w sprzedaży. Może się okazać, że taki wzór będzie miał okazyjną cenę licencji rozszerzonej.

Czy można kupić u Ciebie gotową tkaninę z wzorem?

Nie, ja tylko projektuję. Mam jednak kilka zaprzyjaźnionych drukarni, z którymi pomogę Ci nawiązać kontakt.