Projekty wzorów/ilustracji akwarelowych do kupienia na wyłączność lub licencję. Wzory - baza wzorów - Merely Susan

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera Merely Susan. Dołącz do społeczności kobiet, które doceniają piękne rzeczy.

Odbierz prezenty, które dla Ciebie przygotowałam, darmowe materiały do rozwoju marki oraz rabat 15% na pierwsze zakupy w sklepie.

Zobacz kulisy mojej pracowni

Autorskie projekty wzorów do kupienia na wyłączność lub licencję. Ręcznie malowane ilustracje akwarelowe dostosowane do nadruku cyfrowego na tkaninach, tapetach, papeterii i nie tylko. Stwórz dzięki nim wyjątkowy produkt, który wyróżni się na tle konkurencji i oczaruje klientów.

Dopiero zaczynasz prowadzić własną działalność? Niczego się nie obawiaj! Współpracuję zarówno z dużymi, jak i małymi markami. W razie problemów pomogę Ci i wszystko wytłumaczę. Napisz do mnie z każdym pytaniem i wątpliwością.

Jak kupić projekt wzoru?

1. Wybierz projekt z galerii dostępnych wzorów

Kliknij wybrany wzór z galerii poniżej. Obejrzyj wzór, zobacz możliwe opcje kolorystyczne oraz wizualizacje na wybranych produktach.

4. Wybierz rozmiar raportu.

Po wybraniu wzoru oraz rodzaju licencji przygotujemy wszystkie potrzebne pliki. Żeby to zrobić, określimy rozmiar wzoru. Stworzę wizualizację kilku rozmiarów wzoru na Twoim produkcie, żebyś wybrała ten, który prezentuje się na nim najlepiej.

Potrzebujesz wizualizacji projektu wzoru na swoim produkcie? Daj mi znać! Przygotuję ją dla Ciebie za darmo bez względu na to, czy zdecydujesz się kupić projekt, czy nie.

5. Opłać licencję.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów dostaniesz ode mnie rachunek oraz umowę.

Przygotuję dla Ciebie wycenę wzoru oraz pomogę wybrać rodzaj licencji odpowiedni dla Twojego biznesu. W opisie wzoru znajdziesz informację, czy jest on dostępny do kupienia na wyłączność, czy tylko na licencję na określony czas.

6. Pobierz pliki i stwórz piękny produkt.

Przygotuję dla Ciebie wszystkie potrzebne pliki. Specyfikację plików do druku dostaniesz od drukarni, z którą będziesz współpracować. Standardowo wysyłam pliki w formacie TIFF, z określonym profilem kolorów RGB 1998 oraz rozdzielczości 300 lub 600 dpi.

Galeria dostępnych wzorów
Kontakt

Napisz do mnie i
zarezerwuj wybrany projekt.

FAQ
Dla kogo stworzone są wzory?

Wzory stworzone są dla wszystkich, którzy doceniają piękne rzeczy tworzone z pasją. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe i niepowtarzalne produkty, które trafią do serc najbardziej wymagających klientów.

Czy mogę zamówić projekt wzoru według własnego pomysłu?

Jak najbardziej! Chętnie zaprojektuję wzór według Twojego pomysłu. Będziesz mogła zamówić go na wyłączność lub kupić na licencję na określony czas (wtedy koszt licencji będzie tańszy, a projekt wzoru będzie dostępny również dla innych klientów). Więcej informacji znajdziesz w mojej ofercie.

Na czym mogę wydrukować kupiony wzór?

Do zadrukowania powierzchni wzorami stworzonymi z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych będziesz musiała zamówić usługę druku cyfrowego. Wzory możesz drukować na wszystkich tkaninach i tapetach dostosowanych do tego typu druku. Istnieją firmy, które zajmują się tylko drukiem cyfrowym, więc na pewno nie będziesz miała problemów z realizacją zamówienia. Współpracuję z kilkoma zaufanymi drukarniami i chętnie dam Ci do nich kontakt. W przypadku druku na grubych tkaninach i mocno fakturowanych papierach będziesz musiała zapytać, czy wzór nie jest za delikatny. Przygotuję dla Ciebie pliki wedle specyfikacji, którą dostaniesz od swojej drukarni.

Jak powstają wzory w pracowni Merely Susan?

Każdy wzór powstaje z ręcznie malowanych ilustracji akwarelowych. Do namalowania ilustracji używam wysokiej jakości materiałów – profesjonalnych farb, pędzli i papieru. Każda ilustracja jest skanowana w wysokiej rozdzielczości 300-600 dpi i odpowiednio obrabiana. Więcej o procesie projektowym przeczytasz w artykułach na moim blogu.